Animated loader dots14ComingSoonAnimated loader dots
Careers

Kariera

Korzyści płynące z pracy dla Air Products

Oferujemy całą gamę świadczeń dla Ciebie i Twoich uprawnionych członków rodziny. Choć korzyści różnią się w zależności od kraju i stanowiska, oto kilka podstawowych informacji dla pracowników zatrudnionych w pełnym wymiarze godzin.

ap0165-expertise
Nauka i rozwój

Wierzymy, że człowiek uczy się przez całe życie. Pomagamy naszym pracownikom rozwijać talenty i umiejętności, oferując zasoby i narzędzia umożliwiające pełne wykorzystanie potencjału.

ap0106-handshake
Odwdzięczamy się

Zachęcamy pracowników do dzielenia się czasem i umiejętnościami. Zgodnie z naszą polityką korporacyjną pracownicy na wszystkich szczeblach organizacji mogą zgłaszać się do wolontariatu w godzinach pracy za zgodą swoich przełożonych.

ap0184-cost
Konkurencyjne wynagrodzenie

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenia, które przyciągają i motywują najbardziej utalentowanych pracowników. Można oczekiwać konkurencyjnego wynagrodzenia będącego wyrazem uznania dla doświadczenia, umiejętności i zdolności wnoszonych do firmy.

ap0117-road
Elastyczna organizacja pracy

Rozumiemy, że każdy ma zobowiązania poza życiem zawodowym. Dlatego oferujemy programy elastycznej organizacji pracy, które pomagają wywiązywać się z tych zobowiązań. W zależności od zajmowanego stanowiska i tego, gdzie pracujesz, masz do wyboru kilka opcji.

ap0035-sustainability
Zrównoważony rozwój

Bardzo dbamy o ochronę środowiska. Wyznaczamy rygorystyczne cele w dziedzinie ochrony środowiska i stale mierzymy postępy, aby usprawnić nasze własne działania. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią setek społeczności na całym świecie, nawiązując współprace, zachowując rozwój i przyczyniając się do osiągnięcia wspólnych celów.

ap0153-enhancedcustomerexperience
Doświadczenie pracowników

Od rekrutacji przez wdrożenie i rozwój aż po odejście na emeryturę — z pełnym zaangażowaniem pomagamy naszym pracownikom w rozwoju zawodowym i staramy się, by każdy czuł, że należy do grupy i jest jej ważnym elementem. Nasi pracownicy otrzymują możliwość wykonywania istotnych zadań w pozytywnym środowisku pracy u boku przełożonych w ramach zespołów, którym mogą zaufać.

Ścieżki do sukcesu zawodowego

Potrzebujemy i poszukujemy osób zaangażowanych i umotywowanych do tworzenia przyszłości. Jeżeli jesteś osobą umotywowaną do osiągania celów swoich i firmy, pasja i zaangażowanie nakazują Ci działać właściwie, odczuwasz niezaspokojoną chęć do nauki, rozwoju i wnoszenia wkładu, zapraszamy Cię do odkrycia, okazywania troski, odnoszenia sukcesów.

Współpracujemy i jesteśmy dumni, że nasze działania mają znaczenie.

Pracuję z doświadczonymi specjalistami, do których mogę się uczyć, i wiem, że będą przede mną stawiać coraz to nowe wyzwania.

Ankit, Dział badań i rozwoju dla sprzedawców

Miej otwarty umysł, aby nie przegapić ciekawych możliwości pracy. Możliwie szybko nawiąż kontakty i stwórz z nich własną sieć, by ludzie wiedzieli, kim jesteś. Te relacje są bardzo ważne.

Jusline, Analityk ds. zastosowań

Mamy bezkompromisowe podejście do bezpieczeństwa. To wielka zaleta.

Joe, Prowadzący szkolenia dla kierowców IG

Air Products zapewnia elastyczne warunki pracy, pozwalając poznawać inne dziedziny, zakłady produkcyjne oraz sposoby pracy w firmie.

María, Inżynier Lean Six Sigma Black Belt

Podoba mi się to, że pracuję dla firmy, która nie tylko dąży do zysków, ale także dba o różnorodność i bezpieczeństwo jako podpory kultury korporacyjnej.

Chia-Hang, Zaawansowana analityka danych IT

Air Products stawia na równowagę między pracą i życiem prywatnym, dzięki czemu mogę pracować w elastycznych godzinach. Udało mi się przyczynić do rozwoju firmy i wciąż mam czas dla mojej rodziny.

Nakia, Główny inspektor SOD

Air Products to wyjątkowa firma. Mamy klientów z najrozmaitszych branż — od fast foodów po najnowocześniejsze firmy farmaceutyczne, laboratoria badawcze i sektor energii atomowej. Znalezienie rozwiązania spełniającego potrzeby klienta jest bardzo satysfakcjonujące.

Amin, Inżynier projektu — CryoEase

Nasza procedura zgłoszeń

ap0094-number-1
Znajdź ofertę pracy i wyślij zgłoszenie

Aby znaleźć stanowisko i przesłać zgłoszenie, należy odwiedzić nasze Centrum karier (łącze do Workday). Po utworzeniu profilu w naszym systemie i przesłaniu swojego życiorysu można zgłosić się na każde aktualnie wolne stanowisko. 

ap34-number-2
Rozmowa kwalifikacyjna

Jeśli zostałeś wybrany na rozmowę kwalifikacyjną, przygotuj się do omówienia swoich kompetencji, osiągnięć, zainteresowań rozwojowych, celów i oczekiwań zawodowych.

ap35-number-3
Oferta pracy

Kandydat wybrany na stanowisko otrzyma ofertę zatrudnienia.

Często zadawane pytania

Jak wyszukiwać wolne stanowiska?

Przewiń w dół do opcji „Praca w Air Products” i kliknij przycisk „Znajdź ofertę pracy i wyślij zgłoszenie”. Nowi użytkownicy będą musieli utworzyć konto główne, a powracający użytkownicy będą mogli zalogować się za pomocą adresu e-mail i hasła.

Na stronie „Szukaj ofert pracy” wprowadź swoje kryteria wyszukiwania. Kryteria wyszukiwania mogą obejmować słowa kluczowe, wymagania, numer zapotrzebowania na pracę, lokalizację itp. Domyślnym językiem wyszukiwania jest angielski, ale możesz wyszukiwać w dowolnym z języków wymienionych w prawym górnym rogu strony. Jeśli nie wprowadzisz żadnych kryteriów wyszukiwania, w wynikach wyszukiwania pojawią się wszystkie wolne stanowiska opublikowane w języku angielskim. Ponieważ Centrum kariery jest platformą globalną, publikowane oferty pracy znajdują się w Ameryce Północnej i Południowej, Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. 

Jeśli kryteria wyszukiwania nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, usuń je i wprowadź ponownie. 

Jeśli nie udało Ci się uzyskać odpowiedzi, skontaktuj się z działem Pozyskiwanie talentów. Podaj swoje imię i nazwisko, kontaktowy numer telefonu oraz krótkie wyjaśnienie problemu.

zobacz więcej...