diverse group of employees | Gotowi, by wyobrazić sobie, co jest możliwe?

Należysz i masz znaczenie

Różnorodność jest kamieniem węgielnym wszystkiego, co robimy w Air Products. Cokolwiek robisz, skądkolwiek pochodzisz, jesteśmy tu dla Ciebie; tutaj głos każdego zostaje usłyszany i każdy wie, że jest doceniany. Zapraszamy ludzi ze wszystkich środowisk, wykorzystując ich różnorodność i wyjątkowe doświadczenia oraz łącząc ich każdego dnia, aby tworzyć rozwiązania, które wysyłają ludzi w przestrzeń kosmiczną, ratują życie w szpitalach i budują rewolucyjne megaprojekty napędzające dekarbonizację. Dlatego w Air Products należysz i jesteś ważny. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Rozwijaj się razem z nami

Air Products jest w każdym zakątku globu. Nasz zespół liczy ponad 21 000 osób w ponad 50 krajach i jesteśmy jedną z wiodących na świecie firm zajmujących się gazami przemysłowymi. Możemy zaoferować możliwości jak nikt inny — a w miarę naszego rozwoju, Ty też możesz to zrobić. Codziennie pojawiają się nowe możliwości i jeśli ich chcesz, możesz być ich częścią. Jeśli zapewnisz entuzjazm i chęć kształtowania przyszłości, zapewnimy szkolenia, doświadczenie i mądrych, pełnych pasji ludzi do pracy. Jeśli chcesz na nowo wyobrazić sobie to, co jest możliwe, jesteś we właściwym miejscu.

Co praca dla Air Products oznaczałaby dla Ciebie...

Stawiaj bezpieczeństwo na pierwszym miejscu
Bezpieczeństwo zależy od Ciebie. W
Air Products, naszym najważniejszym atutem są ludzie. Dla nas nie ma nic ważniejszego niż Twoje bezpieczeństwo. Nie poziom produkcji, sprzedaż czy zyski. Dlatego naszym jedynym akceptowalnym celem jest zero incydentów. Naszym moralnym obowiązkiem jest zapewnienie bezpieczeństwa sobie nawzajem i naszym społecznościom. 
Należeć i mieć znaczenie
Różnorodność widoczna jest we wszystkim, czym się zajmujemy
Air Products ―  dzięki naszym zmotywowanym pracownikom, naszym klientom na całym świecie oraz wyjątkowemu doświadczeniu i perspektywom, które wnosimy. Sięgamy i wykorzystujemy tę różnorodność i mnogość doświadczeń, aby uzyskiwać najlepsze pomysły i innowacje, które ostatecznie prowadzą nas do wyższego celu.


Budujemy jutro razem
Spotykamy się każdego dnia, napędzani ambicjami i innowacjami, dzielimy się pasją i entuzjazmem dla przyszłości, którą pomagamy budować. W naszym DNA leży praca z nieustraszoną intencją znalezienia lepszego sposobu.
Rośnij razem z nami
Ty też możesz rozwijać się, tak jak Air Products. Codziennie pojawiają się nowe możliwości, wystarczy ich chcieć, wyjść i je zdobyć. Jesteś u steru swojej podróży zawodowej i realizacji swojego osobistego celu. Rozwój z nami to znacznie więcej niż wspaniałe programy szkoleniowe, to doświadczenie i nauka, które zdobywasz, pracując z naprawdę inteligentnymi i pełnymi pasji kolegami z całego świata.

Znajdź swoją przyszłość

Nowe możliwości pojawiają się każdego dnia w Air Products. Sprawdź je tutaj.

Opieka nad Tobą

Współpraca z nami przyniesie wiele korzyści zarówno Tobie, jak i Twojej rodzinie. Chociaż są różne
w zależności od lokalizacji i stanowiska, oto czego możesz się spodziewać jako pracownik pełnoetatowy.

Gotowy, aby przynieść swoje możliwości?

Szukaj najnowszych ofert pracy w Air Products.

Centrum kariery

Centrum zasobów