Chcesz rozwijać się razem z nami?

Studenci i absolwenci

Rozwijaj Twoją karierę.

Air Products zapewnia gazy przemysłowe, urządzenia i wiedzę ekspercką dla wielu branż przemysłu i odgrywa wiodąca rolę w rozwiązywaniu niektórych wyzwań związanych ze zrównoważonym rozwojem i energią, przed którymi stoimy wszyscy. Projekty, w które jesteśmy zaangażowani, zmieniają świat i budują lepszą przyszłość – a teraz jest świetny czas, aby być częścią tego i rozwijać się razem z nami.

Wiemy, jak ważne jest zdobywanie cennego doświadczenia zawodowego i nawiązywanie kontaktów ze specjalistami, dlatego oferujemy staże, a także różnorodne możliwości dla absolwentów, którzy mogą stać się częścią naszego globalnego zespołu. Nasi liderzy zapewnią Ci cenne możliwości pracy i pomogą w znalezieniu najlepszego działu, w którym będziesz mógł się rozwijać.

Wyszukaj oferty pracy

Rozwijaj się razem z nami dzięki naszemu Programowi Rozwoju Kariery (CDP)

Wierzymy w rekrutację najlepszych absolwentów, którzy mogą stać się liderami jutra. Nasz Program Rozwoju Kariery (CDP - Career Development Program) umożliwi Ci zaangażowanie się w dwa do trzech satysfakcjonujących wyzwań, mających wpływ na Twoją przyszłość, trwających każde po 8–12 miesięcy. Pomożemy Ci osiągać wyniki, generować pomysły i wnosić prawdziwy wkład, a także postaramy się zapewnić Ci wsparcie, którego potrzebujesz, oraz środowisko, w którym możesz się uczyć, rozwijać i wzrastać.

Wybierz program odpowiedni dla siebie:
Program licencjacki/magisterski
Inżynieria (chemiczna i mechaniczna)
Informatyka
Zarządzanie Zasobami Ludzkimi
Łańcuch Dostaw
Program MBA
Finanse
Program doktorancki
Inżynieria chemiczna
Rada Programu Rozwoju Kariery
Każdy członek programu CDP może być częścią naszej Rady, składającej się wyłącznie z wolontariuszy, i mieć możliwość organizowania wydarzeń i uczestniczenia w pracach społecznych, jednocześnie budując sieć osób o podobnych rolach i doświadczeniach do Twoich. Rada Programu Rozwoju Kariery ma na celu poszerzenie Twojego doświadczenia i pomoc w przejściu na stanowisko w Air Products, tworząc spójną grupę pracujących profesjonalistów.

Rozwój Twojej kariery

Kariera i rozwój osobisty pracowników jest istotną częścią naszej strategii biznesowej, dlatego zachęcamy Cię do aktywnego wpływania na kierunek swojej ścieżki zawodowej. Będziesz rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania poprzez rotację na dwóch do trzech różnych stanowiskach, otrzymując szeroką gamę kursów i szkoleń wewnętrznych obejmujących tematy techniczne, interpersonalne i związane z przywództwem. W niektórych przypadkach wspieramy także kursy zewnętrzne.

Program licencjacki

Dzięki temu możesz rozwijać swoje umiejętności techniczne i zawodowe, a jednocześnie lepiej rozumieć swój obszar zainteresowań i mocne strony. Program składa się z dwóch do trzech rotacji po 8-12 miesięcy, każda w innym obszarze.

Usługi Inżynieryjne
Świat możliwości inżynieryjnych dzięki różnym rotacjom stanowisk.
Pobierz
Informatyka
Przeznaczony dla absolwentów informatyki, poszukujących różnorodnych wyzwań i zróżnicowanych zadań. Przejrzyj naszą pełną listę rotacji dla wyzwań w IT.
Pobierz
Zdobądź doświadczenie w różnych działach HR – na przykład w dziale wynagrodzeń, zarządzaniu talentami i pozyskiwaniu talentów.
Przeznaczony dla absolwentów zarządzania łańcuchem dostaw zainteresowanych zakupami, logistyką, doskonaleniem procesów, analizą danych i/lub zarządzaniem flotą.

Program MBA

W naszym programie MBA CDP zdobędziesz prawdziwe doświadczenia zawodowe, które da Ci szeroką perspektywę naszej działalności i produktów, aby móc przejąć inicjatywę w planowaniu i rozwijaniu swojej kariery. Menedżer wyższego szczebla lub dyrektor będzie Twoim mentorem, aby wspierać Cię i pomagać.

Zrób wrażenie
Będziemy Cię zachęcać do wzięcia na siebie tak dużej odpowiedzialności, jaką tylko będziesz w stanie unieść, tak szybko, jak tylko będziesz w stanie sobie z nią poradzić, stawiając czoła wielu wyzwaniom i ekscytującej pracy w naszych obszarach biznesowych i korporacyjnych.
Możliwości nawiązywania relacji
Będziesz nawiązywać kontakty z innymi uczestnikami Programu za pośrednictwem pełnionych funkcji biznesowych i społecznych, współpracować z menedżerami wyższego szczebla i wiceprezesami w całej firmie oraz zostaniesz członkiem naszych sieci pracowniczych i lokalnych zespołów w celu spotykania się z pracownikami i wpływania na nich.
Cel
Uczynić Cię przyszłym liderem firmy, dając Ci możliwość doskonalenia umiejętności eksperckich i technicznych, określenia Twoich zainteresowań zawodowych i rozwijania zdolności przywódczych.
Zadania rotacyjne
Będziesz mieć możliwość rotacji w całej naszej firmie na stanowiskach finansowych w ciągu dwóch lat. Twoje pierwsze zadanie jest przez nas ustalane w zależności od Twoich zainteresowań zawodowych i naszych potrzeb biznesowych, a kolejne zadania możesz wybierać. Wszystkie znajdują się w naszej globalnej siedzibie głównej w Lehigh Valley w Pensylwanii.
Pobierz

Nasz nowatorski program zapewnia każdemu, kto studiuje lub niedawno ukończył studia, uzyskując stopień doktora. lub stopień doktora habilitowanego oraz zdobył umiejętności w dziedzinie inżynierii lub nauk ścisłych, wyjątkową szansę obejmująca maksymalnie trzy zadania rotacyjne trwające około jednego roku każde. Uzupełnią one Twoje mocne strony i poszerzą Twoje umiejętności, a jednocześnie zyskasz wgląd w naszą kulturę korporacyjną i odegrasz aktywną rolę w kształtowaniu Twojej kariery. Zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe w naszych zespołach ds. technologii i doskonałości operacyjnej, pod okiem menedżera wyższego szczebla w roli mentora, który będzie Ci pomagać i wspierać.

Cel
Pobierz

Należysz i masz znaczenie

Naszym celem jest zapewnienie włączającego środowiska pracy, w którym wszyscy pracownicy są traktowani z szacunkiem i godnością oraz mają poczucie, że są cenieni, przynależą i mają znaczenie. Oznacza to wyjście poza skupianie się wyłącznie na doskonałych wynikach finansowych, to łączenie ludzi ze wszystkich środowisk w celu współpracy i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań w odpowiedzi na najważniejsze na świecie wyzwania w zakresie zrównoważonego rozwoju dotyczące energii i środowiska.
Dowiedz się więcej

Gotowy, aby przynieść swoje możliwości?

Szukaj najnowszych ofert pracy w Air Products.

Centrum kariery

Centrum zasobów