Sprzęt i materiały spawalnicze

Gama niezbędnych urządzeń i materiałów oraz gazów spawalniczych, umożliwiających efektywne spawanie

Zapoznaj się z naszą kompleksową ofertą spawarek, przecinarek plazmowych, materiałów spawalniczych  (elektrod, drutów), akcesoriów spawalniczych (palników, uchwytów) własnej marki VERIFORCE®, jak i renomowanych producentów. Dodatkowo oferujemy środki ochrony osobistej, chemię techniczną oraz specjalnie przygotowane gazy i mieszanki spawalnicze. 

Firmy zainteresowane robotyzacją stanowisk spawalniczych zachęcamy do kontaktu z naszym działem robotyzacji i automatyzacji. 

Materiały spawalnicze

W naszej kompleksowej ofercie Klienci znajdą niezawodne materiały spawalnicze — elektrody, druty, palniki tlenowo-paliwowe, mieszanki spawalnicze, uchwyty, a także odzież ochronną. Jesteśmy dystrybutorem urządzeń spawalniczych własnej marki Veriforce®, przeznaczonych do spawania zarówno  w halach produkcyjnych, jak również do użytku domowego.

Spawarki MIG/MAG, przecinarki plazmowe

Półautomaty spawalnicze, zwane też migomatami to urządzenia przeznaczone do spawania w osłonie gazów metodami MIG lub MAG. Termin MIG odnosi się do spawania z użyciem gazu chemicznie obojętnego, takiego jak argon, natomiast MAG wymaga zastosowania gazu aktywnego, jak dwutlenku węgla albo jego mieszaniny. W naszej ofercie Klienci znajdą również niezawodne przecinarki  plazmowe, dzięki którym cięcie materiałów  będzie znacznie łatwiejsze.

Specjaliści od materiałów i urządzeń spawalniczych — firma Air Products

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Znajdą w niej Państwo nie tylko drut do spawarki MIG/MAG, czy odpowiedni uchwyt lub palnik tlenowo-paliwowy, ale też uzyskają fachowe porady dotyczące doboru sprzętu marki Veniforce® oraz środków ochrony osobistej. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu — postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

 

Urządzenia, materiały i akcesoria spawalnicze Veriforce®

Zapoznaj się z ofertą spawarek, elektrod, drutów, palników i uchwytów naszej własnej marki Veriforce®. Nasi specjaliści zapewniają doradztwo i wsparcie techniczne. Sprawdź naszą ofertę!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Urządzenia, materiały oraz gazy techniczne do spawania i cięcia

Specjalizujemy się w kompleksowym zaopatrzeniu przemysłu w urządzenia i materiały spawalnicze, środki ochrony osobistej, chemię techniczną zarówno renomowanych producentów, jak i własnej marki Veriforce®. Dodatkowo oferujemy szeroką gamę gazów i mieszanek spawalniczych w butli Integra®. Prowadzimy autoryzowany serwis gwarancyjny urządzeń i mamy wypożyczalnię sprzętu. Zapoznaj się z naszą ofertą! 
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Automatyzacja i robotyzacja procesów spawalniczych

Nasz dział robotyzacji i automatyzacji oferuje pełen zakres usług przy wdrażaniu spawalniczych systemów zrobotyzowanych, od projektu i montażu po szkolenia z ich obsługi (współpracujemy z producentem robotów spawalniczych, firmą ABB). Dodatkowo zapewniamy dostawy gazów technicznych oraz materiałów spawalniczych. Jeśli myślisz o zautomatyzowaniu procesów spawalniczych w swoje firmie, skontaktuj się  z naszymi specjalistami. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Więcej informacji na temat naszej oferty urządzeń spawalniczych?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

CENTRUM ZASOBÓW