Gotowy do budowania lepszej przyszłości?

Inżynieria, zaopatrzenie i budownictwo (EPC)

Rozwijaj. Twoje umiejętności inżynieryjne.

Air Products jest światowym liderem w dziedzinie gazów technicznych, urządzeń i wiedzy eksperckiej. Jesteśmy także odpowiedzialni za rozwój, inżynierię, budowę i obsługę niektórych z największych na świecie projektów związanych z gazami przemysłowymi. Będąc częścią naszego zespołu ds. inżynierii, zaopatrzenia i budowy, możesz rozwijać Twoje umiejętności i budować fantastyczną karierę.

Pomagamy w rozwiązywaniu problemów związanych ze zrównoważonym rozwojem i energią na świecie i potrzebujemy do pomocy inżynierów z szerokim doświadczeniem. Będziesz mieć możliwość rozwoju wraz z rozwojem naszej działalnością, w miarę jak będziemy zlecać projekty na skalę światową i dostarczać rozwiązania problemów naszym Klientom.

Wyszukaj oferty pracy

Pracuj przy megaprojektach światowej klasy

Razem z naszymi partnerami opracowujemy megaprojekty, które odpowiadają rosnącemu światowemu zapotrzebowaniu na czystą, zrównoważoną energię. Każdy z nich wymaga światowej klasy bezpieczeństwa, przełomowej technologii i innowacji, bezbłędnego wykonania, doskonałości operacyjnej, niezawodności, a przede wszystkim odpowiednich ludzi.

Bezpieczeństwo wpisane we wszystko, co robimy

Wierzymy, że nic nie jest ważniejsze niż bezpieczeństwo ―ani dochody, ani produkcja, ani zyski . Bezpieczeństwo i bezpieczne praktyki to podstawowa wartość naszej działalności i część wszystkiego, co robimy, w tym współpracy z dostawcami i realizacji projektów na światową skalę. Tutaj, Terrence Mootoo, kierownik ds. zaopatrzenia, opowiada o tym, jak to jest pracować w Air Products.

Należysz i masz znaczenie

Naszym celem jest zapewnienie włączającego środowiska pracy, w którym wszyscy pracownicy są traktowani z szacunkiem i godnością oraz mają poczucie, że są cenieni, przynależą i mają znaczenie. Oznacza to wyjście poza skupianie się wyłącznie na doskonałych wynikach finansowych, to łączenie ludzi ze wszystkich środowisk w celu współpracy i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań w odpowiedzi na najważniejsze na świecie wyzwania w zakresie zrównoważonego rozwoju dotyczące energii i środowiska.

Jak możesz rozwijać się razem z nami jako inżynier

Zawsze będziemy wspierać Twój rozwój osobisty wraz z rozwojem naszej firmy, a we wszystkich aspektach naszej działalności znajdziesz szerokie możliwości rozwoju Twojej kariery.

Gotowy, aby przynieść swoje możliwości?

Szukaj najnowszych ofert pracy w Air Products.

Centrum kariery

Centrum zasobów