Gazy do spawania, cięcia i laserów

Poprawa bezpieczeństwa, jakości i wydajności

W dzisiejszym konkurencyjnym środowisku biznesowym kluczowe znaczenie ma połączenie jakości i wydajności w celu zapewnienia firmie przewagi na rynku. Gazy i rozwiązania dotyczące ich dostaw firmy Air Products zapewniają sprawdzoną, najwyższą jakość spawania i cięcia, minimalizując ilość wad i zwiększając produktywność. Nasze butle, gazy i instalacje do dostarczania gazów oferują najwyższe standardy bezpieczeństwa i są optymalizowane z myślą o zdrowiu użytkowników i zapewnieniu minimalnego wpływu na środowisko pracy.

W miarę rozwoju firm naszych klientów wykorzystujemy nasze doświadczenie i technologię w celu zapewnienia im najbardziej ekonomicznej metody dostarczania gazów. Rozwiązania obejmują pełen asortyment gazów, mieszanin gazów i opcji dostaw, od sprężonych gazów w butlach po usługę CryoEase i dostawy gazów ciekłych w zbiornikach.

Zapytaj naszych ekspertów.

Eksperci ds. obróbki metali firmy Air Products są do Twojej dyspozycji.

Skontaktuj się z nami

Usługa Gastrak® firmy Air Products

Niższe koszty, zwiększenie wydajności i podniesienie jakości. Niezależnie od tego, czy korzystasz z pojedynczych butli, czy gaz dostarczany jest rurociągiem, usługa Gastrak® przynosi korzyści.

  • Obniżenie kosztów: Eliminując gwałtowny wzrost ciśnienia przed spawaniem i nadmierny przepływ gazu, zużywasz mniej gazu.
  • Poprawa jakości: Konsekwentne stosowanie optymalnego przepływu gazu poprawia jakość spoin i zmniejsza ilość wad.
  • Łatwa instalacja: Urządzenia Gastrak® można zintegrować z istniejącą lub nową instalacją gazową lub używać z butlami tradycyjnymi lub Integra®.
Chcesz zacząć oszczędzać?

CENTRUM ZASOBÓW