Podtrzymanie rozwoju

Zrównoważony rozwój to podstawa naszego wyższego celu, którym jest gromadzenie ludzi w celu współpracy i opracowywania innowacyjnych rozwiązań najważniejszych problemów energetycznych i środowiskowych. Realizujemy cel nadrzędny dzięki dwóm filarom naszej strategii biznesowej, której podstawą jest zrównoważony rozwój: podstawowa działalność w zakresie gazów przemysłowych oraz działalność w zakresie niebieskiego i zielonego wodoru. Mamy szczęście, że możemy czynić dobro dla naszej planety, a jednocześnie staramy się o zwrot dla naszych akcjonariuszy.

Raport dotyczący zrównoważonego rozwoju

W ciągu ostatniego roku udało nam się wzmocnić nasze cele w zakresie zrównoważonego rozwoju na przyszłość, ogłosić imponujące cele w zakresie nakładów inwestycyjnych w ramach projektów transformacji energetycznej i kontynuować prace nad kilkoma projektami czystej energii na skalę światową, koncentrującymi się na dekarbonizacji ciężkich ładunków w transporcie i sektorach przemysłowych.
2023 Raport zrównoważonego rozwoju

Zobowiązania dotyczące zrównoważonego rozwoju

Nasze cele w zakresie zrównoważonego rozwoju odzwierciedlają nasze dążenia do umożliwienia i przyspieszenia globalnej transformacji energetycznej oraz osiągnięcia naszego nadrzędnego celu, jakim jest bycie najbezpieczniejszą, najbardziej zróżnicowaną i zyskowną firmą w branży gazów przemysłowych, zapewniającą doskonałą obsługę naszym klientom. Zasadniczo to nasi pracownicy naprawdę ułatwiają czystszą przyszłość i współpracują z naszymi klientami w rozwiązywaniu nagłych problemów energetycznych i ekologicznych.
Cele dotyczące zrównoważonego rozwoju

Ramy wdrożenia zrównoważonego rozwoju


Aby zarządzać zrównoważonym rozwojem i robić postępy w realizacji naszych celów, korzystamy z ram wdrażania zrównoważonego rozwoju
Składa się z trzech obszarów - rozwoju, ochrony i opieki. Nasze inicjatywy i programy dotyczące zrównoważonego rozwoju
Są zdefiniowane zgodnie z tymi trzema obszarami, a nasze cele dotyczące zrównoważonego rozwoju są odpowiednio powiązane.

Projektowanie krajobrazu zakorzenione w zrównoważonym rozwoju

Architektura krajobrazu w globalnej siedzibie Air Products jest częścią zróżnicowanego projektu dotyczącego ekosystemów i łąk przyjaznych zapylaczom, którego celem jest ograniczenie zużycia wody, paliw, nawozów i pestycydów. Jest to celowo inny wygląd niż tradycyjne, często koszone i pielęgnowane trawniki, a jego celem jest zapewnienie zróżnicowanego siedliska dla dzikiej przyrody przy jednoczesnej ochronie zasobów, co jest zgodne z naszym zaangażowaniem w zrównoważony rozwój.

Wieloletni projekt dotyczący łąk obejmuje obszary obsadzone rodzimymi trawami i dzikimi kwiatami, którym pozwolono rosnąć wysoko, aby przyciągać dziką przyrodę, wspierać zapylacze (takie jak kolibry, pszczoły i motyle) oraz zapewniać zmieniający się widok w zależności od pory roku.

Możesz dowiedzieć się więcej na temat tego rosnącego trendu w architekturze krajobrazu korporacyjnego i zobaczyć dodatkowe zdjęcia kampusu naszej globalnej siedziby głównej w tym artykule New York Times.

Artykule New York Times

Zrównoważony rozwój w działaniu

Naszym celem jest pomaganie klientom w poprawie wyników w zakresie zrównoważonego rozwoju, zmniejszaniu wpływu na środowisko oraz wspieraniu naszych pracowników, społeczności i interesariuszy. Zobacz, jak realizujemy nasze zobowiązania dotyczące zrównoważonego rozwoju, aby zmienić świat.

Forbes Best Employers for Diversity 2023

Air Products został uznany przez magazyn Forbes jednym z najlepszych pracodawców na rzecz różnorodności w Ameryce w 2023 r. Air Products, awansując z 17 miejsca w 2022 r. Na czwartą pozycję w corocznym zestawieniu, zajmuje czołowe miejsce w grupie firm z branży budowlanej, wydobycia ropy naftowej i gazu oraz górnictwa i przemysłu chemicznego.
Więcej nagród

CENTRUM ZASOBÓW