Gazy osłonowe i mieszanki spawalnicze

Zwiększenie wydajności, mniejsza ilość wad spawalniczych i lepsze środowisko pracy

Gazy spawalnicze (osłonowe) Linx® to wyjątkowa gama gazów, zapewniających najlepsze połączenie jakości, wydajności i bezpieczeństwa.

Gama Linx® została opracowana w wyniku rygorystycznych testów przeprowadzonych w prawdziwych warunkach roboczych.

Gazy Linx® zapewniają najwyższy poziom wydajności – w tym wyższą jakość spoin i większą prędkość spawania – dzięki czemu pozwalają uzyskać maksymalną efektywność, ograniczyć liczbę wad i poprawić środowisko pracy. Osiągnij więcej przy mniejszej ilości wad podczas spawania stali węglowej, stali nierdzewnej, aluminium lub wysokogatunkowych stopów.

Jakie gazy są dostępne w serii Linx® firmy Air Products?​

Gama gazów Inolinx®
Maksymalna wydajność spawania stali nierdzewnej
Gama gazów Ferrolinx®
Do szybszego i czystszego spawania stali węglowej
Gaz Alulinx®
Jedyny gaz potrzebny do wszystkich procesów spawania aluminium

Poznaj zalety naszej gamy gazów Linx®

Gazy spawalnicze Air Products gwarantują doskonałe rezultaty bez względu na spawany materiał. Opracowane specjalnie, by zwiększać wydajność przez niepowtarzalne połączenie jakości spoin i wyższej szybkości spawania. Umożliwiają osiągnięcie jak najlepszych rezultatów.

 
ZOBACZYĆ ZNACZY UWIERZYĆ: UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ

Chcesz złożyć zamówienie?

KUP TERAZ

Usługa Gastrak® firmy Air Products

Oszczędzaj pieniądze, zwiększ produktywność i jakość procesu. Niezależnie od tego, czy używasz butli czy posiadasz rurociąg, zyskasz dzięki usłudze Gastrak®.

  • Redukcja kosztów: dzięki eliminacji gwałtownego wzrostu przepływu gazu przy zajarzaniu łuku zużyjesz mniej gazu. 
  • Poprawa jakości: optymalny przepływ gazu poprawia jakość spoin przy zmniejszonej liczbie wad spawalniczych.
  • Łatwa instalacja: optymalizator przepływu Gastrak® może zostać zintegrowany z nową lub istniejącą instalacją, może być także stosowany z tradycyjną butlą lub butlą Integra® z wbudowanym reduktorem.

Opcje gazu

Gazy do spawania i cięcia

Szereg gazów, technologii i usług związanych z produkcją metali, niezależnie od tego, czy zajmujesz się spawaniem, cięciem, natryskiwaniem termicznym, lutowaniem twardym czy żłobieniem.

Tlen

Oprócz zastosowania jako gaz do oddychania w zastosowaniach medycznych, jego silne właściwości utleniające przynoszą korzyści wielu gałęziom przemysłu poprzez optymalizację wydajności, obniżenie kosztów i zmniejszenie śladu węglowego w porównaniu z innymi paliwami.

Acetylen

Wyjątkowo wysoka temperatura płomienia acetylenu (3100°C) czyni go idealnym rozwiązaniem do spawania acetylenowo-tlenowego, obróbki termicznej i lutowania palnikiem.

Argon

Compressed argon gas and liquid argon in a variety of purities and in various modes of supply around the world thanks to our network of storage and transfill facilities.

Azot

Azot jest ceniony zarówno jako gaz obojętny, jak również jako ciecz do chłodzenia i mrożenia. Praktycznie każda gałąź przemysłu może korzystać z jego unikatowych właściwości, by zwiększać produkcję, optymalizować wydajność i zwiększać bezpieczeństwo operacji.

Hel

Hel ciekły i gazowy o różnych stopniach czystości i stężenia, z uwagi na swoje obojętne właściwości, jest ceniony jako gaz do podnoszenia, wykrywania wycieków, osłaniania, zastosowań analitcyzncyh, czy wymiany ciepła.

Wodór

Ceniony za swoje właściwości reaktywne i ochronne wodór jest wykorzystywany w wielu branżach w celu poprawy jakości, optymalizacji wydajności i obniżenia kosztów.

Dwutlenek węgla

Nasze zespoły doświadczonych ekspertów są w stanie – w oparciu o posiadaną wiedzę branżową na temat obszaru działalności klienta – zaproponować najkorzystniejsze dostawy sprężonego lub ciekłego dwutlenku węgla oraz optymalne rozwiązania technologiczne.

Resource Center