Instalacje rozdziału powietrza - Kriogeniczne generatory tlenu PRISM®

Globalne doświadczenie. Lokalne wsparcie.

Kriogeniczne generatory tlenu PRISM® zapewniają ekonomiczne i wysoce niezawodne wytwarzanie tlenu w postaci gazowej oraz azotu i argonu dla wielu branż przemysłu, w tym szklarskiego czy stalowego. Mimo że instalacje kriogeniczne należą do największych ich ustandaryzowana konstrukcja i budowa modułowa ułatwiają szybkie uruchomienie.

Niezależnie od tego, czy poszukujecie Państwo długoterminowego dostawcy gazu z nową instalacją tlenową bądź dwuproduktową, czy też wsparcia i usług dla istniejącej instalacji kriogenicznej, globalny zespół specjalistów Air Products będzie współpracować z Państwem na miejscu w celu oceny wymagań oraz zapewni optymalne rozwiązania w zakresie dostarczania gazów przemysłowych i wsparcia przez cały okres eksploatacji urządzeń.

Pobierz broszurę na temat systemów generowania gazów PRISM®

Generatory tlenu dostosowane do potrzeb klientów

Generatory kriogeniczne mogą być przystosowane do wytwarzania tlenu lub azotu lub do dostarczania zarówno tlenu, jak i azotu; niektóre mogą wytwarzać również argon.

Oferujemy pełną gamę metod dostarczania tlenu i technologie przemysłowe przystosowane do zastosowań w branżach wymagających intensywnego użycia gazów, takich jak produkcja stali, szkła, papieru i celulozy, uzdatnianie wody i inne.

Niezależnie od tego, czy Państwa potrzeby dotyczą dużych kriogenicznych zakładów rozdziału powietrza, czy mniejszych instalacji na miejscu, nasze systemy zapewniają elastyczność w zakresie wytwarzania gazów.

Air Products zaprojektowała, zbudowała i sprzedała ponad 2500 zakładów rozdziału powietrza na całym świecie i jest właścicielem lub operatorem ponad 1500 z nich w ponad 50 krajach na całym świecie.

Kriogeniczne generatory tlenu PRISM® – od małych do dużych ilości

Unikatowe doświadczenie w branży ze szczególnym uwzględnieniem zastosowań dedykowanych.

Korzystając z doświadczeń i wiedzy zdobytych podczas projektowania, budowy i sprzedaży ponad 2500 instalacji separacji powietrza na całym świecie oraz będąc właścicielem lub operatorem ponad 1500 instalacji w ponad 50 krajach na świecie, zespół specjalistów firmy Air Products pracujący na miejscu pomoże zaprojektować najbardziej efektywne dostawy gazu dla Państwa działalności

Innowacyjne technologie umożliwiające zwiększenie wydajności i obniżenie kosztów

Firma Air Products opracowała koncepcję wytwarzania gazu na miejscu i od ponad 75 lat wprowadza innowacje do swojej opatentowanej technologii produkcji tlenu i zintegrowanych zastosowań, umożliwiając klientom zwiększenie wydajności, zmniejszenie zużycia energii i emisji oraz obniżenie kosztów

Laboratorium spalania

Ocena wydajności w kontrolowanym środowisku i wykorzystanie zdalnego obrazowania wideo

Szkolenie operatorów zakładów rozdziału powietrza należących do klienta

Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy w codziennej obsłudze instalacji lub okresowej pomocy z konserwacją, możecie zwrócić się do firmy Air Products o przeprowadzenie szkolenia operatorów, aby maksymalnie wykorzystać możliwości swojej przemysłowej instalacji gazowej

GAZY PRZEMYSŁOWE I ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA DLA BRANŻY WYDOBYCIA I RAFINACJI METALI NIEŻELAZNYCH

„Firma Air Products to niezawodny dostawca gazów przemysłowych, ich produkty umożliwiają nam maksymalne usprawnienie naszych operacji. Zorientowane na klienta podejście i udzielane wsparcie techniczne miały kluczowe znaczenie w optymalizacji zaopatrzenia naszych systemów w tlen. Liczymy na dalszą współpracę z Air Products”.

Alain Thibault, metalurg, Osisko Mining Corporation

Czy są Państwo zainteresowani ofertą produkcji gazu na miejscu?

Skontaktuj się z nami

Resource Center