Gazy do cięcia

Cięcie tlenowo-paliwowe, laserowe i plazmowe

W przypadku cięcia materiałów, niezależnie od tego, czy są to metale żelazne, metale nieżelazne – takie jak aluminium, wybór procesu cięcia zależy od wielu czynników. Obejmują one między innymi: precyzję, powtarzalność, czas, koszty i dostępną przestrzeń. Dlatego użytkownicy zazwyczaj wybierają cięcie laserowe, cięcie plazmowe lub tlenowo-paliwowe. Każdy przypadek ma swoje zalety.

Cięcie laserowe

Pełna gama gazów do obróbki laserowej i gazów pomocniczych dostarczanych w różnych trybach od butli po zbiornik

Cięcie tlenowo-paliwowe

Tlen i acetylen dostępne zarówno w butlach tradycyjnych, jak i w nowoczesnych i najbardziej bezpiecznych butlach Integra® z wbudowanym reduktorem i zabezpieczeniem przed cofaniem płomienia

Cięcie plazmowe

​Specjalistyczne mieszaniny wodoru/azotu do urządzeń do cięcia plazmowego

Porozmawiaj z naszymi ekspertami cięcia metali.

Skontaktuj się z nami

Usługa CryoEase® - łatwe dostawy gazów ciekłych

Kompaktowy zbiornik kriogeniczny jest regularnie tankowany ciekłym gazem (argon, azot, tlen) specjalnie zaprojektowaną niewielką cysterną. Usługa CryoEase® oferuje zalety masowych dostaw gazów ciekłych użytkownikom zużywającym mniejsze ilości gazów.

  • Oszczędność czasu – brak obsługi i wymiany butli
  • Oszczędność miejsca – niewielki zbiornik może być posadowiony na niewielkiej przestrzeni, oszczędzając cenne miejsce na placu
  • Wygoda – nasz system automatycznie planuje regularne dostawy, dzięki czemu nie musisz się już martwić o zamawianie gazu i oczekiwanie na dostawy.

Ciągłe dostawy gazu na których możesz polegać, zmniejszając jednocześnie ślad węglowy – możesz zredukować liczbę dostaw gazu dzięki usłudze CryoEase®, w ramach której Air Products zajmie się ich optymalizacją.

Pobierz broszurę prezentującą usługę CryoEase®

Opcje dostawy gazu

Gazy Air Products, zwykle dostarczane w formie gazowej i ciekłej, umożliwiają klientom z wielu różnych branż poprawienie efektywności środowiskowej, jakości produktu i wydajności.

Dostawy gazów ciekłych

Dostarczane cysterną do stacjonarych zbiorników kriogenicznych o różnych rozmiarach. Służymy pomocą w ustaleniu odpowiedniego rozmiaru i typu zbiornika na podstawie objętości, żądanego ciśnienia, poziomu czystości, czy natężenia przepływu.

Butle

Tradycyjne rozwiązanie dla dostaw małych ilości gazu. W ofercie posiadamy szeroką gamę gazów i mieszanin w butlach o rozmiarach od 10 do 50 litrów, zwykle pod ciśnieniem 200 barów. Polecamy naszą innowacyjną butlę Integra® z wbudowanym regulatorem, dzięki której zaoszczędzisz na zużyciu gazu.

Usługi CryoEase®

Wygodne i ekonomiczne rozwiązanie dla średniego zapotrzebowania na gazy ciekłe. Zbiorniki CryoEase® są dostępne w różnych rozmiarach. Usługa CryoEase® upraszcza zaopatrzenie w gaz, eliminując potrzebę obsługi butli, inwentaryzację i zamawianie.

CENTRUM ZASOBÓW