Chcesz tworzyć przyszłość?

Dział globalny ds. inżynierii i produkcji

Inżynier. Twoja kariera.

Dostarczamy nie tylko niezbędne gazy przemysłowe, urządzenia i wiedzę fachową dla wielu branż przemysłu. Projektujemy, konstruujemy, budujemy, jesteśmy właścicielami i operatorami niektórych z największych na świecie projektów związanych z gazami przemysłowymi. Tak więc, jako członek naszego globalnego zespołu inżynierii i produkcji, czeka Cię wspaniała kariera w Air Products.

Koncentrujemy się na rozwiązywaniu problemów związanych ze zrównoważonym rozwojem i energią, przed którymi stoimy wszyscy, a kluczowe centra inżynieryjne w USA, Wielkiej Brytanii, Chinach i Indiach pracują nad wszystkim, od standardowych produktów, takich jak membrany i skraplacze, po złożone, wielkoskalowe zakłady rozdziału powietrza, zakłady produkcji węglowodorów i energii.

Wyszukaj oferty pracy

Potrzebujemy inżynierów z szerokim zakresem doświadczenia, od początkujących stażystów i absolwentów po dyplomowanych inżynierów i stypendystów w następujących obszarach:

Rozwój produktu i projektu

Ścisła współpraca z naszymi partnerami biznesowymi w celu definiowania i opracowywania propozycji dla Klientów.

Technik Projektu

Odpowiedzialny za wszystkie aspekty planowania, organizowania, kontrolowania i realizacji projektów.

Technologia procesów

Praca nad podstawowymi technologiami rozdziału powietrza i HyCO Air Products, w tym szczegółowe projektowanie dużych urządzeń procesowych, kolumn rektyfikacyjnych, wymienników ciepła, zbiorników magazynujących i maszyn.

Maszyny

Odpowiedzialny za wszystkie aspekty projektowania, instalacji, rozruchu, rozwiązywania problemów, konserwacji i optymalizacji maszyn, włączając wszystkie typy sprężarek, turbin parowych, kriogenicznych ekspanderów/ komanderów, dmuchaw, przekładni, kolumn chłodniczych, wentylatorów i wszystkich typów pomp w tym pomp kriogenicznych.

Projektowanie

Zapewnia wszystkie aspekty projektowania zakładu, w tym budynki i konstrukcje, rurociągi, naprężenia, urządzenia elektryczne, oprzyrządowanie, zbiorniki oraz systemy mechaniczne.

Budowa i budżetowanie

Odpowiedzialny za wszystkie aspekty realizacji projektu budowlanego zgodnie z wymaganiami technicznymi, budżetowymi, harmonogramowymi i jakościowymi zawartymi w umowie.

Uruchomienie

Uruchomienia naszych zakładów – mile widziane będzie wcześniejsze doświadczenie w różnych technologiach.

Bezpieczeństwo wpisane we wszystko, co robimy

Wierzymy, że nic ―ani przychody, ani produkcja ani zyski― nie są ważniejsze niż bezpieczeństwo, które stanowi podstawę naszej działalności. Bezpieczeństwo i bezpieczne praktyki przenikają wszystko, co robimy, w tym współpracę z dostawcami i realizację projektów na skalę światową na całym świecie.

Należysz i masz znaczenie

Naszym celem jest zapewnienie włączającego środowiska pracy, w którym wszyscy pracownicy są traktowani z szacunkiem i godnością oraz mają poczucie, że są cenieni, przynależą i mają znaczenie. Oznacza to wyjście poza skupianie się wyłącznie na doskonałych wynikach finansowych, to łączenie ludzi ze wszystkich środowisk w celu współpracy i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań w odpowiedzi na najważniejsze na świecie wyzwania w zakresie zrównoważonego rozwoju dotyczące energii i środowiska.

Jak możesz rozwijać się razem z nami jako inżynier

Zawsze będziemy wspierać Twój rozwój osobisty wraz z rozwojem naszej firmy. W naszych zespołach ds. rozwoju produktów i projektów, techników projektów, technologii procesowych, maszyn, projektowania, budowy i szacowania oraz uruchomienia znajdziesz szerokie możliwości rozwoju swojej kariery, ponieważ nieustająco zlecamy projekty związane z gazami przemysłowi na skalę światową, dostarczając rozwiązania problemów naszych Klientów.

Gotowy, aby przynieść swoje możliwości?

Szukaj najnowszych ofert pracy w Air Products.

Centrum kariery

Centrum zasobów