Przemysł motoryzacyjny

Innowacyjne technologie gazowe, które usprawnią produkcję dla przemysłu motoryzacyjnego

Firma Air Products oferuje producentom z branży motoryzacyjnej i ich dostawcom gazy przemysłowe, wyposażenie i wsparcie techniczne, które pozwalają na poprawianie jakości produktów, obniżanie kosztów operacyjnych i zwiększanie wydajności produkcji. Nasze szerokie możliwości pomagają naszym klientom odnieść sukces w konkurencyjnej i globalnej branży, która wymaga zarówno wysokiej jakości, jak i niskich kosztów, a jednocześnie staje w obliczu nowych wyzwań w zakresie wydajności paliwowej, wyższej niezawodności, bezpieczeństwa i inteligentnych rozwiązań. W naszej ofercie znajduje się pełna gama gazów przemysłowych (azot, wodór, argon, hel, tlen, dwutlenek węgla i mieszaniny gazów) w wielu opcjach dostawy: butlach i wiązkach, w postaci ciekłej małymi cysternami CryoEase® lub do dużych zbiorników stacjonarnych oraz generatory gazów.
Pobierz broszurę prezentującą rozwiązania obejmujące gazy przemysłowe dla przemysłu motoryzacyjnego

Gazy przemysłowe od Air Products

Największy na świecie producent i dostawca wodoru i helu

Światowy lider dostaw ciekłego i sprężonego wodoru i helu o różnych klasach czystości i sposobach dostarczania

Światowy lider w produkcji azotu, tlenu i argonu

Światowy lider dostarczający ciekły i sprężony azot, tlen i argon o różnych stopniach czystości

Niezawodne dostawy gazów przemysłowych

Wielozakładowa sieć z głównymi zakładami produkcyjnymi i wtórnymi źródłami produktów w celu zachowania niezawodności dostaw

Właściciel i operator setek instalacji gazowych na całym świecie

Mamy ponad 75 lat doświadczenia w projektowaniu i obsłudze instalacji gazów przemysłowych, dzięki czemu skutecznie pomagamy klientom wybrać najlepszy tryb dostarczania

Doskonałe wyniki w zakresie terminowego zaspokajania potrzeb

Całodobowe usługi zarządzania dostawami w celu utworzenia planu uzupełniania zapasów w oparciu o bieżący i przyszły harmonogram produkcji

Lider branży w dziedzinie bezpieczeństwa

Naszym głównym priorytetem jest bezpieczeństwo

Pomoc techniczna dostępna, gdy jej potrzebujesz

Doświadczone zespoły techniczne na całym świecie zapewniają źródła dostarczania i rozwiązania technologiczne dostosowane do potrzeb klientów

Obsługa klienta na światowym poziomie

Nasze podejście do relacji z klientami opiera się przede wszystkim na zrozumieniu ich potrzeb

Zapytaj eksperta

Greg Arslanian

Dyrektor ds. globalnego przemysłu elektronicznego

“W jaki sposób gazy przemysłowe mogą poprawić jakość komponentów i podzespołów elektronicznych na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego?”
Wraz ze wzrostem udziału komponentów i podzespołów elektronicznych w samochodach firma Air Products stale rozszerza swoją ofertę, aby pomóc w opracowywaniu nowych projektów i wspomaganiu powstających technologii. Oferujemy kilka rozwiązań, które mogą pomóc producentom poprawić jakość produktu, obniżyć koszty operacyjne, zredukować liczbę wad oraz zwiększyć produkcję i niezawodność: system lutowania na fali z użyciem gorącego azotu jako atmosfery obojętnej w celu zmniejszenia ilości odpadów podwyższa jakość połączeń i redukuje koszty; azot do montażu rozpływowego SMT poprawia jakość połączenia lutowanego, zmniejsza ilość kosztownych poprawek i zwiększa niezawodność; gazy obojętne, takie jak argon, do stosowania w obszarze montażu struktur z kontaktem sferycznym w celu poprawy jego niezawodności; ciekły azot do użytku w próbach obciążeniowych HASS i HALT oraz jako pomoc w zmniejszaniu zużycia azotu; system kontroli poziomu tlenu na potrzeby lutowania rozpływowego w celu poprawy jakości procesu, zapewnienia zmniejszonego zużycia azotu i poszerzenia okna roboczego; zrozumienie systemu i możliwości optymalizacji procesów na potrzeby lutowania na fali, rozpływowego i selektywnego oraz montażu układów scalonych; skorzystaj z bogatego doświadczenia firmy Air Products w zakresie zastosowań dla produkcji elementów elektronicznych. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania spełniające wymagania klientów w zakresie produkcji elektroniki dotyczące urządzeń, technologii i niezawodnych dostaw gazu. Dysponujemy ekspertyzą, którą udało nam się zdobyć jako wiodący dostawca rozwiązań dla przemysłu motoryzacyjnego na całym świecie.

Motor Manufacturer Finds a Pure Solution to Annealing Problems

OSZCZĘDNOŚĆ W ZAKRESIE ZUŻYCIA GAZU

W przypadku producenta łożysk kulkowych system danych do zarządzania procesami firmy Air Products wykazał, że zużycie gazu było wyższe niż to konieczne. Z danych wynika, że natężenia przepływu gazu były niespójne i zbyt wysokie, a stosunek gazów przekraczał normę o 200%.

Gazy

Gazy firmy Air Products, zwykle dostarczane w formie gazowej i ciekłej, umożliwiają klientom z wielu branż poprawę efektywności środowiskowej, jakości produktu i wydajności.

Argon

Argon, an inert gas, is commonly used in applications across automotive production operations to improve quality, and increase efficiency and yield.

Dwutlenek węgla

Nasze zespoły doświadczonych ekspertów są w stanie – w oparciu o posiadaną wiedzę branżową na temat obszaru działalności klienta – zaproponować najkorzystniejsze dostawy sprężonego lub ciekłego dwutlenku węgla oraz optymalne rozwiązania technologiczne.

Hel

Hel ciekły i gazowy o różnych stopniach czystości i stężenia, z uwagi na swoje obojętne właściwości, jest ceniony jako gaz do podnoszenia, wykrywania wycieków, osłaniania, zastosowań analitcyzncyh, czy wymiany ciepła.

Wodór

Ceniony za swoje właściwości reaktywne i ochronne wodór jest wykorzystywany w wielu branżach w celu poprawy jakości, optymalizacji wydajności i obniżenia kosztów.

Azot

Azot jest ceniony zarówno jako gaz obojętny, jak również jako ciecz do chłodzenia i mrożenia. Praktycznie każda gałąź przemysłu może korzystać z jego unikatowych właściwości, by zwiększać produkcję, optymalizować wydajność i zwiększać bezpieczeństwo operacji.

Tlen

Oprócz zastosowania jako gaz do oddychania w zastosowaniach medycznych, jego silne właściwości utleniające przynoszą korzyści wielu gałęziom przemysłu poprzez optymalizację wydajności, obniżenie kosztów i zmniejszenie śladu węglowego w porównaniu z innymi paliwami.

Pytania? My mamy odpowiedzi.

Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z bogatego doświadczenia w dziedzinie gazów przemysłowych, produkcji, zastosowań i urządzeń.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI