Rolnictwo

Rozwiązania zasilane gazem ułatwiają rozwój firmy

Czy chcesz stymulować wzrost upraw w szklarniach lub uprawach hydroponicznych? Czy pragniesz w naturalny sposób opóźnić, czy wręcz przeciwnie, przyspieszyć dojrzewanie zebranych owoców? A może chcesz schłodzić kompost grzybowy lub w naturalny sposób zwalczyć szkodniki? Stosowanie gazów w sektorze rolniczym i ogrodniczym ma szerokie zastosowanie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasi eksperci będą w stanie znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Masz pytanie? Wypełnij formularz!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Opcje dostarczania gazu

Dwutlenek węgla

Nasze zespoły doświadczonych ekspertów są w stanie – w oparciu o posiadaną wiedzę branżową na temat obszaru działalności klienta – zaproponować najkorzystniejsze dostawy sprężonego lub ciekłego dwutlenku węgla oraz optymalne rozwiązania technologiczne.

Azot

Azot jest ceniony zarówno jako gaz obojętny, jak również jako ciecz do chłodzenia i mrożenia. Praktycznie każda gałąź przemysłu może korzystać z jego unikatowych właściwości, by zwiększać produkcję, optymalizować wydajność i zwiększać bezpieczeństwo operacji.

Butle

Tradycyjne rozwiązanie dla dostaw małych ilości gazu. W ofercie posiadamy szeroką gamę gazów i mieszanin w butlach o rozmiarach od 10 do 50 litrów, zwykle pod ciśnieniem 200 barów. Polecamy naszą innowacyjną butlę Integra® z wbudowanym regulatorem, dzięki której zaoszczędzisz na zużyciu gazu.

Dostawy gazów ciekłych

Dostarczane cysterną do stacjonarych zbiorników kriogenicznych o różnych rozmiarach. Służymy pomocą w ustaleniu odpowiedniego rozmiaru i typu zbiornika na podstawie objętości, żądanego ciśnienia, poziomu czystości, czy natężenia przepływu.