Witamy w Air Products

Air Products codziennie pozytywnie wpływa na życie konsumentów na całym świecie. Koncentrując się na dostarczaniu energii, ochronie środowiska i rynkach rozwijających się, zapewniamy klientom niezbędne gazy przemysłowe, związane z nimi urządzenia i wiedzę z zakresu zastosowań dla wielu branży przemysłu, w tym chemicznego, petrochemicznego, metalowego, spożywczego, opieki medycznej. Jesteśmy także światowym liderem w dostarczaniu technologii i urządzeń do przetwarzania skroplonego gazu ziemnego. Air Products projektuje, buduje, jest właścicielem i operatorem jednych z największych na świecie projektów dotyczących gazów przemysłowych, w tym projektów gazyfikacji, które w zrównoważony sposób przekształcają obfite zasoby naturalne w gaz syntezowy do produkcji cennej energii, paliw i substancji chemicznych.

Założona w 1940 r. firma Air Products słynie z innowacyjności, dążenia do perfekcji i przykładania wagi do kwestii bezpieczeństwa i dbałości o ochronę środowiska. Nasi utalentowani i zaangażowani pracownicy, pochodzący z różnych środowisk, tworzą innowacyjne rozwiązania, które są korzystne dla środowiska, zwiększają zrównoważony rozwój i stawiają czoła wyzwaniom, przed którymi stają klienci, społeczności i świat.

Jesteśmy Air Products

Działamy w Polsce już od 30 lat!

Dziękujemy wszystkim Klientom, Partnerom oraz Kontraktorom za zaufanie, jakim nas obdarzacie. Nieustannie staramy się rozwijać obecne rozwiązania i technologie gazowe, jak również tworzyć nowe, tak abyśmy wspólnie budowali nową i czystszą przyszłość. Cieszymy się, że możemy Wam pomagać rozwijać biznes, bo Wasze sukcesy są naszymi sukcesami.
POZNAJ NASZĄ HISTORIĘ

AIR PRODUCTS W LICZBACH

12.6

mld USD sprzedaży

~23,000

pracowników na całym świecie

~50

krajów

>50

mld USD wartości giełdowej

>8

dekadw branży

250,000+

klientów

2800

km rurociągów

750+

zakładów produkcyjnych

30+

branż

Nasza strategia sukcesu

Firma Air Products będzie najbezpieczniejszą, najbardziej zróżnicowaną, najbardziej dochodową firmą z branży gazów przemysłowych na świecie, zapewniającą doskonałą obsługę naszym klientom.

W Air Products nasza podróż nigdy się nie kończy. Nasz pięciopunktowy plan ukształtuje nasz rozwój i posunie nas do przodu w nadchodzących latach.
STRATEGIA SUKCESU

Five-point plan strategy for success | Sustain the lead | Deploy capital | Evolve portfolio | Change culture | Belong and matter

Docenianie różnorodności

Unikalne perspektywy i doświadczenie, które nasi pracownicy wnoszą do swojej pracy, mają kluczowe znaczenie dla zaspokajania potrzeb klientów i wprowadzania innowacji na wielu rynkach, które obsługujemy, od przetwarzania żywności, przez obróbkę metali, aż po transport.

Właśnie dlatego wyznaczyliśmy sobie cel, aby stać się najbardziej zróżnicowaną firmą z branży gazów przemysłowych na świecie i dlatego wspieramy środowisko pracy oparte na współpracy i szacunku, w którym każdy może wykorzystać swój prawdziwy potencjał.
RÓŻNORODNOŚĆ I POCZUCIE PRZYNALEŻNOŚCI

Jak nasze produkty wspierają codzienne życie

Pewnie tego nie wiesz, ale Air Products jest częścią setek codziennych spraw. Nasze gazy poprawiają jakość mrożonej żywności, sprawiają, że płaski telewizor LCD wygląda niesamowicie i umożliwiają wykonywanie zdjęć MRI ciała, które pomaga lekarzom w leczeniu urazu ... i to tylko kilka z wielu przykładów.
Pierwsza instalacja wytwarzania tlenu na miejscu Air Products w zakładzie Weirton Steel w 1951 r.

Historia innowacji na przestrzeni ponad 80 lat

Słowa takie jak przedsiębiorczość, sprzedaż, finanse, inżynieria i technologia mają kluczowe znaczenie w historii Air Products. Podobnie jak koncepcje rozwijania trwałych relacji z naszymi klientami i społecznościami w oparciu o zrozumienie ich potrzeb, etyczne prowadzenie biznesu oraz pasję przekraczania oczekiwań.

Początki Air Products ukształtowały ważny rozdział historii przemysłu gazów przemysłowych. W następnych dziesięcioleciach firma w dużej mierze zawdzięczała swój sukces know-how, duchowi innowacyjności swoich pracowników oraz chęci wykorzystywania szans na rozwój.
HISTORIA NASZEJ FIRMY

Zrównoważony rozwój ... w sercu tego, co robimy

W firmie Air Products zrównoważony rozwój jest tym, co robimy jako firma. Wierzymy, że – oprócz bycia najbezpieczniejszą, najbardziej różnorodną i najbardziej dochodową firmą produkującą gazy przemysłowe na świecie – służymy wyższemu celowi. Nasi pełni pasji, utalentowani i zaangażowani pracownicy z różnych środowisk kierują się wyższym celem firmy Air Products, aby tworzyć innowacyjne rozwiązania, które przynoszą korzyści środowisku, zwiększają zrównoważony rozwój i odpowiadają na wyzwania stojące przed klientami, społecznościami i światem.

Centrum zasobów