Wyobraź sobie na nowo, co jest możliwe.

Z firmą, która o to dba.

Twoje dobro jest na pierwszym miejscu.

Praca w Air Products to coś więcej niż tylko konkurencyjne wynagrodzenie i fantastyczne możliwości. Dajemy Ci dostęp do całej gamy świadczeń i zasobów, które pomogą Ci zadbać o siebie i Twoją rodzinę.

W zależności od Twojej roli i lokalizacji możesz kwalifikować się do różnych świadczeń mających na celu dbanie o Twoje dobre samopoczucie. Biorąc pod uwagę indywidualną sytuację każdej osoby, dostępne korzyści i zasoby mogą obejmować:

  • Plany zdrowotne
  • Płatne urlopy i święta
  • Urlopy: indywidualne, rodzinne, wojskowe, naukowe
  • Ubezpieczenie na życie
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • Programy uznania pracowników
  • Programy poleceń pracowniczych
  • Inne możliwe świadczenia obejmują plany emerytalne, dodatki na samochód/transport i inne.

Prowadzimy także globalne inicjatywy na rzecz zdrowia i dobrego samopoczucia, zapewniając pracownikom i ich rodzinom zasoby i narzędzia umożliwiające poprawę i utrzymanie zdrowia osobistego oraz prowadzenie zdrowego stylu życia. W Stanach Zjednoczonych oferujemy bezpłatne zasoby i usługi, gdzie można uzyskać praktyczne porady dotyczące rodzicielstwa i opieki nad dziećmi, opieki nad osobami starszymi, planowania finansowego i studiów, planowania emerytalnego i nie tylko.


Poczuj się dobrze, pracując dla nas

Oprócz wymiernych korzyści płynących z bycia pracownikiem Air Products, istnieje wiele innych powodów, dla których warto czuć się dobrze, pracując tutaj. 

Wierzymy, że nauka to proces trwający całe życie, dlatego niezależnie od tego, jakie stanowisko zajmujesz w firmie, pomożemy Ci rozwinąć Twoje talenty i umiejętności poprzez dostępne zasoby i narzędzia, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać Twój potencjał. Zachęcamy również pracowników do dzielenia się swoim czasem i talentami, poświęcając czas na wolontariat w godzinach pracy.

Troszczymy się także o naszą najbliższą „rodzinę” na całym świecie, z dumą wspierając społeczności, w których pracujemy, pomagając im rozwijać się i osiągać cele, a także wyznaczając ambitne cele środowiskowe, aby stale ulepszać nasze własne działania i pomagać w utrzymaniu lepszego świata dla wszystkich. 

Projektowanie krajobrazu zakorzenione w zrównoważonym rozwoju

Architektura krajobrazu w globalnej siedzibie Air Products jest częścią zróżnicowanego projektu dotyczącego ekosystemów i łąk przyjaznych zapylaczom, którego celem jest ograniczenie zużycia wody, paliw, nawozów i pestycydów. Jest to celowo inny wygląd niż tradycyjne, często koszone i pielęgnowane trawniki, a jego celem jest zapewnienie zróżnicowanego siedliska dla dzikiej przyrody przy jednoczesnej ochronie zasobów, co jest zgodne z naszym zaangażowaniem w zrównoważony rozwój.

Wieloletni projekt dotyczący łąk obejmuje obszary obsadzone rodzimymi trawami i dzikimi kwiatami, którym pozwolono rosnąć wysoko, aby przyciągać dziką przyrodę, wspierać zapylacze (takie jak kolibry, pszczoły i motyle) oraz zapewniać zmieniający się widok w zależności od pory roku.

Możesz dowiedzieć się więcej na temat tego rosnącego trendu w architekturze krajobrazu korporacyjnego i zobaczyć dodatkowe zdjęcia kampusu naszej globalnej siedziby głównej w tym artykule New York Times.

Artykule New York Times

Gotowy, aby przynieść swoje możliwości?

Szukaj najnowszych ofert pracy w Air Products.

Centrum kariery

Centrum zasobów