Rozrywka

Szeroka gama gazów do zastosowań w branży rozrywkowej: od nasycania napojów po balony napełniane helem

Czy regularnie używasz dwutlenku węgla do nasycania napojów i szukasz prostszego systemu dostaw gazu? Czy zajmujesz się sportem i wypoczynkiem i zastanawiasz się, jak neutralizować pH wody w basenie w bezpieczny i przyjazny dla środowiska sposób? Czy organizujesz imprezy lub promocje, wykorzystując balony napełniane helem?

Air Products oferuje szeroką gamę gazów dla branży rozrywkowej za pośrednictwem szybkiego i niezawodnego systemu dystrybucji.

Air Products oferuje pełną gamę gazów dla branży rozrywkowej, restauracyjnej i hotelarstwa

Puby, restauracje i kluby

Napoje gazowane, dym CO2 na parkiecie,  schłodzone kieliszki - niech rozpocznie się impreza!

CO₂ do basenów kąpielowych

Wybierz bezpieczną i naturalną, przyjazną dla użytkownika alternatywę dla kwasów mineralnych do kontroli pH wody

Balony z helem

Nadaj swojemu wydarzeniu wyjątkowy  charakter dzięki balonom napełnianym helem

Więcej informacji na temat naszej oferty?

Skontaktuj się z nami

Suchy lód

Bez wody, bez pozostałości, po prostu czysty chłód
Dowiedz się więcej

Opcje dostawy gazu

Air Products gazy, zwykle dostarczane w postaci gazowej i ciekłej, umożliwiają klientom z wielu różnych branż poprawę ich efektywności środowiskowej, jakości produktu i wydajności.

Dwutlenek węgla

Nasze zespoły doświadczonych ekspertów są w stanie – w oparciu o posiadaną wiedzę branżową na temat obszaru działalności klienta – zaproponować najkorzystniejsze dostawy sprężonego lub ciekłego dwutlenku węgla oraz optymalne rozwiązania technologiczne.

Butle

Tradycyjne rozwiązanie dla dostaw małych ilości gazu. W ofercie posiadamy szeroką gamę gazów i mieszanin w butlach o rozmiarach od 10 do 50 litrów, zwykle pod ciśnieniem 200 barów. Polecamy naszą innowacyjną butlę Integra® z wbudowanym regulatorem, dzięki której zaoszczędzisz na zużyciu gazu.

Hel

Hel ciekły i gazowy o różnych stopniach czystości i stężenia, z uwagi na swoje obojętne właściwości, jest ceniony jako gaz do podnoszenia, wykrywania wycieków, osłaniania, zastosowań analitcyzncyh, czy wymiany ciepła.

Usługi CryoEase®

Wygodne i ekonomiczne rozwiązanie dla średniego zapotrzebowania na gazy ciekłe. Zbiorniki CryoEase® są dostępne w różnych rozmiarach. Usługa CryoEase® upraszcza zaopatrzenie w gaz, eliminując potrzebę obsługi butli, inwentaryzację i zamawianie.