Zakład rozdziału powietrza

Niezależnie od tego, czy Państwa firma produkuje stal lub metale nieżelazne, tradycyjne produkty przemysłu petrochemicznego, czy też wykorzystuje najbardziej zaawansowane procesy gazyfikacji lub opalania tlenowo-paliwowego podczas użytkowania czystej energii, gazy przemysłowe dostarczane z zakładu rozdziału powietrza odgrywają znaczącą role w wykonywanych operacjach. Air Products dysponuje technologią, doświadczeniem i zasobami niezbędnymi do projektowania, planowania, konstruowania i obsługi tych systemów, dopasowanych do konkretnych zastosowań i potrzeb klientów.

Jesteśmy obecnie właścicielem i operatorem ponad 300 zakładów rozdziału powietrza, używanych do wielu zastosowań w ponad 40 krajach na całym świecie. Oprócz naszych własnych instalacji zaprojektowaliśmy, zbudowaliśmy i sprzedaliśmy ponad 1000 zakładów rozdziału powietrza na całym świecie. Nasza oferta rozwiązań kriogenicznych obejmuje zakłady o wydajności 50 ton dziennie po zakłady o wydajności powyżej 4000 ton dziennie, z możliwością ich rozbudowy do 7000 ton dziennie.

Rozumiemy potrzeby klienta

W Air Products wiemy, jak ważny jest bezpieczny i niezawodny system dostarczania gazów technicznych. Od początku swojej działalności w 1940 r. zbudowaliśmy ponad 1200 zakładów rozdziału powietrza i jesteśmy liderem w dziedzinie bezpieczeństwa, zdobywając więcej nagród niż jakakolwiek inna firma z branży gazów przemysłowych. Obecnie zarządzamy ponad 300 zakładami rodziału powietrza o poziomie referencji do 3800 ton/dzień, z możliwością rozbudowy do 7000 ton/dzień. Działamy na całym świecie i obsługujemy klientów z branży chemicznej i petrochemicznej, energetycznej, wydobywczej itp. 

Zakład rozdziału powietrza Air Products

Unikalna technologia i niezrównane doświadczenie
Wyświetl plakat

Światowej klasy zakłady rozdziału powietrza

Zobacz przegląd naszych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta

Modelowy zakład rozdziału powietrza (ASU) w La Porte, Teksas

Nowy zakład rozdziału powietrza Air Products, zlokalizowany na wybrzeżu Zatoki Meksykańskiej, będzie zaspokajał potrzeby przemysłu rafineryjnego

Usługi i rozwiązania dotyczące wsparcia technicznego

Nasz zespół wysokowykwalifikowanych pracowników pomaga rozwiązywać problemy klientów związane z zakładami rozdziału powietrza i wytwarzania wodoru za pomocą metod, które kładą nacisk na bezpieczeństwo, niezawodność i wydajność operacyjną. Od oceny zakładu poprzez badania inżynieryjne, konserwację i serwis, po szkolenie operatorów i zarządzanie częściami zamiennymi – zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne przed i po sprzedaży.
WSPARCIE TECHNICZNE