Dostawy gazów ciekłych do zbiorników

Bezpieczne, terminowe dostawy spełniające wymagania klientów

  • Rozmiary zbiornika dopasowane do aktualnych i przyszłych potrzeb: urządzenia są dobierane na podstawie potrzeb klienta na postawie zużycia gazu, ciśnienia, poziomu czystości, natężenia przepływu i schematu eksploatacji.
  • Bezpieczeństwo i gwarancja dostaw: dzięki zainstalowanemu systemowi telemetrii, monitorującemu poziom napełnienia zbiornika, zapewniamy terminowość dostaw gazu w przypadku osiągnięcia uzgodnionego poziomu cieczy w urządzeniu.
  • Wysoka jakość usług: już od ponad 80 lat produkujemy i dostarczamy gazy oraz projektujemy i rozwijamy technologie z nim związane. Nasi kierowcy utrzymują najwyższy w branży poziom bezpieczeństwa. Pozwólcie Państwo naszemu wyspecjalizowanemu zespołowi zająć się dostarczaniem gazu do Waszego zakładu.

Zalety dostaw gazów ciekłych:

  • Skuteczne zarządzanie zasobami – zdalne monitorowanie poziomu cieczy w zbiorniku pozwala na automatyczną dostawę gazu, w momencie osiągnięcia uzgodnionego poziomu cieczy.
  • Konsultacje eksperta – w przypadku zbyt dużego lub zbyt niskiego zużycia gazu, wpływającego na wydajność, polecamy wykonanie audytu procesu przez naszych inżynierów technicznych. Dokonają oni oceny systemu klienta i przedstawią zalecenia dotyczące optymalnej konfiguracji.
  • Mniejsza liczba dostaw – Dobrze dopasowany zbiornik gazów ciekłych pozwoli lepiej planować dostawy i ograniczyć ich liczbę w miesiącu.
  • Technologie gazowe – dostawy gazów ciekłych w połączeniu z ofertą technoogii gazowych mogą zwiększyć wydajność, podnieść jakość i obniżyć koszty procesu.

Światowej klasy obsługa klienta

Kontaktuj się z nami 24/7, aby uzyskać pomoc w zakresie dostaw, sprzętu lub swojego konta klienta zarówno w sytuacjach codziennych, jak i awaryjnych.

Pomoc techniczna w zasięgu ręki

Zadzwoń lub wyślij e-mail, aby uzyskać pomoc dotyczącą aplikacji, sprzętu, przepisów itd.

Portal klienta MyAirProducts

Prosty, bezpieczny, stały dostęp do konta z portalu klienta. Wprowadzanie odczytów zbiorników, składanie zamówień i sprawdzanie zużycia.

Łatwiejsze zarządzanie zapasami

System zdalnego monitorowania zapewnia terminowe i dokładne dane dotyczące zapasów.

OPTYMALIZACJA ZUŻYCIA GAZÓW CIEKŁYCH

„Dostawa gazów to połowa sukcesu. Firma Air Products jest fenomenalna. Jej inżynierowie wykonali mnóstwo pracy, aby pomóc nam zoptymalizować zużycie azotu i tlenu”.
Stan Albrecht, inżynier, Grede Foundries

Opcje dostaw gazu

Argon

Argon gazowy i ciekły, o różnej czystości, jest powszechnie stosowany w różnych aplikacjach w celu poprawy jakości oraz zwiększenia wydajności.

Azot

Azot jest ceniony zarówno jako gaz obojętny, jak również jako ciecz do chłodzenia i mrożenia. Praktycznie każda gałąź przemysłu może korzystać z jego unikatowych właściwości, by zwiększać produkcję, optymalizować wydajność i zwiększać bezpieczeństwo operacji.

Tlen

Oprócz zastosowania jako gaz do oddychania w zastosowaniach medycznych, jego silne właściwości utleniające przynoszą korzyści wielu gałęziom przemysłu poprzez optymalizację wydajności, obniżenie kosztów i zmniejszenie śladu węglowego w porównaniu z innymi paliwami.

Dwutlenek węgla

Nasze zespoły doświadczonych ekspertów są w stanie – w oparciu o posiadaną wiedzę branżową na temat obszaru działalności klienta – zaproponować najkorzystniejsze dostawy sprężonego lub ciekłego dwutlenku węgla oraz optymalne rozwiązania technologiczne.

Wodór

Ceniony za swoje właściwości reaktywne i ochronne wodór jest wykorzystywany w wielu branżach w celu poprawy jakości, optymalizacji wydajności i obniżenia kosztów.

Hel

Hel ciekły i gazowy o różnych stopniach czystości i stężenia, z uwagi na swoje obojętne właściwości, jest ceniony jako gaz do podnoszenia, wykrywania wycieków, osłaniania, zastosowań analitcyzncyh, czy wymiany ciepła.

Czy chcieliby Państwo porozmawiać na temat dostaw gazów ciekłych do swojego zakładu?

Skontaktuj się z nami