Chcesz kształtować naszą przyszłość?

Kierowcy ciężarówek

Kierunek. I ambicja.

Jeśli jesteś wykwalifikowanym kierowcą ciężarówki i możesz pochwalić się doświadczeniem w zakresie bezpieczeństwa i niezawodności, w Air Products czeka Cię wspaniała kariera. Będziesz mógł rozwijać się razem z nami, pracując w renomowanej, globalnej organizacji, znanej z bezpieczeństwa, profesjonalizmu i zaangażowania wobec swoich pracowników, a także cieszyć się stabilnym zatrudnieniem, konkurencyjnym wynagrodzeniem i świadczeniami.
Wyślij zgłoszenie teraz

„Najlepsza część pracy? Że każdego dnia jest inaczej.”

Dennis, kierowca cysterny, opowiada o zaangażowaniu Air Products w bezpieczeństwo i o tym, jak zapewniamy naszym klientom na całym świecie wyjątkową obsługę.

Bezpieczeństwo, kilometr za kilometrem

Nasi kierowcy dostarczają gazy techniczne ― jak azot, tlen, argon, wodór, hel i wiele innych― do Klientów z wielu branż, włączając przemysł chemiczny, metalowy, elektroniczny, przetwórczy, spożywczy i napojowy.

Współpracujemy z naszymi kierowcami podczas szkoleń i treningów z systemów bezpieczeństwa naszych ciągników i naczep, aby zapewnić najbezpieczniejsze miejsce pracy w naszej branży. Mając globalną flotę, pokonującą miliony kilometrów każdego roku, nic nie jest ważniejsze niż pewność, że dotrzesz do celu i wrócisz do domubezpiecznie.

Gotowy, aby przynieść swoje możliwości?

Szukaj najnowszych ofert pracy w Air Products.

Centrum kariery

Centrum zasobów