Kierowcy ciężarówek


Możliwości

Poszukujemy wykwalifikowanych kierowców zorientowanych na rozwój zawodowy, którzy chcą wykorzystać swoje doświadczenie w ugruntowanej, globalnej organizacji znanej z bezpieczeństwa, doskonałości zawodowej i dbania o naszych pracowników.

Jeśli jesteś kierowcą z historią bezpieczeństwa i niezawodności, sprawdź nasze wyjątkowe możliwości w Centrum Kariery. Dołącz do lidera branży oferującego stabilną pracę, konkurencyjne wynagrodzenie i wyjątkowe świadczenia. Oferty różnią się w zależności od regionu, dlatego prosimy o odwiedzenie naszego Centrum Kariery w celu zapoznania się z aktualnie otwartymi propzycjami pracy.

Sterowniki firmy Air Products dostarczają gazy przemysłowe — takie jak azot, tlen, argon, wodór, hel i inne — do różnych klientów na całym świecie.

Rozwój zawodowy

Kwalifikacje zawodowe - Air Products współpracuje z Państwem w celu utrzymania niezbędnych kwalifikacji kierowcy, w tym prawa jazdy, badań medycznych i innych wymaganych certyfikatów..

Air Products University - Kieruje działaniami naszej firmy w zakresie ustawicznego uczenia się. Składa się z 11 kolegiów, które zapewniają procedury, narzędzia, zasoby, materiały i programy wewnątrz formalnej struktury. Wykraczają jednak poza tradycyjne ramy szkoleń, aby pomóc w uchwyceniu nieformalnej nauki i najlepszych praktyk oraz w wymianie wiedzy i doświadczenia. 

Rozwój zawodowy - istnieją możliwości awansu na stanowiska, takie jak mentor kierowców, szkoleniowiec, dyspozytor terminala, planista, logistyk, kierownik zespołu i wiele więcej!

Inne możliwości rozwoju zawodowego