Generatory gazu - Produkcja Gazu na Miejscu (On-site)

Zoptymalizowane dostawy dla dużych odbiorców.

Air Products jest pionierem koncepcji wytwarzania gazu „na miejscu” - od ponad 80 lat opracowujemy i wdrażamy innowacje technologiczne, które dostarczają ekonomicznych i wydajnych rozwiązań. Jesteśmy jedynym dużym dostawcą gazów przemysłowych, który oferuje wiodące rozwiązania produkcji gazu na miejscu (w zakładzie klienta), najlepiej dopasowane do  potrzeb klientów.

Instalacje produkcji gazu na miejscu spełniają  indywidualne potrzeby klienta, odpowiadające jego  wymaganiom w zakresie czystości, ciśnienia i przepływu. Nieprzerwane dostawy wodoru, tlenu, azotu i argonu bezpośrednio na terenie zakładu klienta zapewniają maksymalną niezawodność i optymalizację procesów, a także mogą zmniejszyć ogólne zużycie gazu przemysłowego, a wszystko dzięki elastycznej konstrukcji i niewielkim wymiarom systemów PRISM®.

W ramach naszej oferty produkcji gazu na miejscu możemy realizować zamówienia w różnym zakresie ilości, czystości i przepływu gazu, oparte na opatentowanych i sprawdzonych technologiach z dziedziny reformingu, kriogeniki, adsorpcji i permeacji. Dzięki wsparciu naszych globalnych Centrów Operacyjnych i lokalnych zespołów technicznych, które działają w trybie 24/7, zapewniamy szybkie rozwiązywanie problemów, wspieramy bieżącą eksploatację i dajemy poczucie bezpieczeństwa.

Klienci dbający o zrównoważony rozwój polegają na instalacjach produkcji gazu na miejscu PRISM®, zmniejszających ślad węglowy, zwiększających wydajność energetyczną i przepustowość, podnoszących jakość produktów końcowych oraz poprawiających efektywność ekologiczną. 

​Elastyczne rozwiązania do produkcji gazu w zakładzie klienta

Sprzedaż gazu: Air Products projektuje, instaluje i konserwuje, a także jest właścicielem i operatorem instalacji w zakładzie klienta w ramach umowy na dostawy gazu.

Sprzedaż sprzętu: Air Products projektuje i dostarcza klientowi instalację pod klucz w ramach umowy zakupu. Klient przeprowadza montaż i jest właścicielem instalacji. Operacją i konserwacją urządzeń może zajmować się klient lub Air Products w ramach umowy na obsługę i konserwację.


Produkcja gazu na miejscu – proste rozwiązania codziennych wyzwań

Szybka instalacja

Modułowa konstrukcja generatora PRISM® i jego niewielka powierzchnia oznaczają ograniczony czas przestoju w celu montażu i rozruchu

Nieprzerwane dostawy

Generatory PRISM® są projektowane z zapasowym zaopatrzeniem w ciecz i składowaniem na miejscu – gwarancja eksploatacji na poziomie 99,99%

Niezawodne i optymalne rozwiązanie

Generatory PRISM® oferują pełen wachlarz w zakresie przepływu, czystości i ciśnienia gazu, zapewniając niskie koszty początkowe oraz długoterminowe, ekonomiczne dostawy gazu

Automatyczne sterowanie i elastyczne schematy działania

Praca przy zmniejszonej wydajności i dostosowanie do obciążenia są standardem w naszych instalacjach, maksymalizując wydajność energetyczną i obniżając ogólne koszty operacyjne

Globalna doskonałość operacyjna z lokalną pomocą techniczną 24/7

Nasz zwiększony nacisk na bezpieczeństwo, szybkie rozwiązywanie problemów i techniki optymalizacji pomagają w zarządzaniu bezpieczeństwem procesów, niezawodnością operacyjną i wydajnością energetyczną, umożliwiając natychmiastową interwencję i uniknięcie kosztownych, nieplanowanych przestojów.

Innowacyjna technologia i jej ewolucja

Przez cały czas inwestujemy, aby oferować klientom rozwiązania zwiększające wydajność i zapewniające korzyści w dziedzinie ochrony środowiska i obniżania kosztów.

Wiedza branżowa od propozycji zastosowań po wsparcie techniczne

Od audytów procesów przed sprzedażą do analizy technicznej po sprzedaży – nasz dedykowany zespół jest dostępny w celu oceny i poprawy profilu wykorzystania gazu u klienta

Czy są Państwo zainteresowani ofertą produkcji gazu w swoim zakładzie?

Skontaktuj się już dziś z ekspertem ds. Gazów na miejscu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Opcje dostawy gazu

Wodór

Ceniony za swoje właściwości reaktywne i ochronne wodór jest wykorzystywany w wielu branżach w celu poprawy jakości, optymalizacji wydajności i obniżenia kosztów.

Azot

Azot jest ceniony zarówno jako gaz obojętny, jak również jako ciecz do chłodzenia i mrożenia. Praktycznie każda gałąź przemysłu może korzystać z jego unikatowych właściwości, by zwiększać produkcję, optymalizować wydajność i zwiększać bezpieczeństwo operacji.

Tlen

Oprócz zastosowania jako gaz do oddychania w zastosowaniach medycznych, jego silne właściwości utleniające przynoszą korzyści wielu gałęziom przemysłu poprzez optymalizację wydajności, obniżenie kosztów i zmniejszenie śladu węglowego w porównaniu z innymi paliwami.

Syngas

Providing turnkey solutions to convert hydrocarbon feedstock into synthesis gas for high-value products and power.

ZASPOKAJANIE ZAPOTRZEBOWANIA NA AZOT POPRZEZ PRODUKCJĘ GAZU NA MIEJSCU

Instalacje zbudowane na terenie lub w pobliżu zakładu klienta, dostarczające produkt rurociągiem umożliwiają klientom potrzebującym dużych ilości gazu znaczne obniżenie kosztów produktu przy jednoczesnym zwiększeniu niezawodności surowców.

Usługi i rozwiązania dotyczące wsparcia technicznego

Nasz zespół wysokowykwalifikowanych pracowników pomaga rozwiązywać problemy klientów związane z zakładami rozdziału powietrza i wytwarzania wodoru za pomocą metod, które kładą nacisk na bezpieczeństwo, niezawodność i wydajność operacyjną. Od oceny zakładu poprzez badania inżynieryjne, konserwację i serwis, po szkolenie operatorów i zarządzanie częściami zamiennymi – zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne przed i po sprzedaży.

WSPARCIE TECHNICZNE

Produkcja gazu na miejscu

Elastyczne, w pełni zintegrowane, kompaktowe generatory PRISM® zapewniają nieprzerwane, ekonomiczne i efektywne dostawy gazu.

POPROŚ O WYCENĘ

CENTRUM ZASOBÓW