Napoje

Bezpieczne i niezawodne rozwiązania dla przemysłu napojowego

Stosowanie gazów w produkcji napojów to powszechna praktyka. Jeżeli celem klienta jest wdrożenie systemu karbonizacji napojów, wydłużenie okresu przydatności napojów do spożycia lub zadbanie o bardziej zrównoważony rozwój firmy, powinien zwrócić uwagę na ofertę Freshline® firmy Air Products. 

Możemy pomóc Twojej firmie zwiększyć wydajność, obniżyć koszty produkcji, zmaksymalizować zwrot zainwestowanego kapitału i uczynić ją bardziej konkurencyjną na rynku.

Nasza gwarancja jakości

Bezpieczeństwo i niezawodność

Gazy Air Products, zwykle dostarczane w postaci gazowej i ciekłej,umożliwiają klientom z różnych gałęzi przemysłu poprawę efektywnościśrodowiskowej, jakości produktów i wydajności.

Jakość

Gazy dostarczane przez firmę Air Products spełniają najwyższe standardy jakościowe i są w pełni zgodne ze wszystkimi właściwymi unijnymi oraz lokalnym i przepisami żywnościowymi.

Porady ekspertów

Nasi specjaliści chętnie zainwestują swoją wiedzę z zakresu żywności we wspólny projekt badawczy. Razem możemy opracować nowe koncepcje i procesy, które pozwolą Ci zdobyć przewagę nad konkurencją.

Masz pytania? My mamy odpowiedzi.

Umów się na bezpłatną konsultację z jednym z naszych ekspertów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapytaj eksperta

Jordi Mallén Pomes

Ekspert ds. technologii żywności, Hiszpania

"Dlaczego warto stosować gazy spożywcze w przemyśle winiarskim?"
Istnieje wiele powodów, dla których warto stosować gazy w produkcji wina. Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym przedstawiamy główne zastosowania gazów i ich zalety.

Usługi spożywcze Freshline®

Dzięki ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu w zamrażaniu, chłodzeniu i pakowaniu, Air Products pomaga Klientom w tworzeniu nowych, unikalnych produktów żywnościowych, wychodząc naprzeciw konsumentom poszukującym żywności zdrowej i wygodnej w użyciu. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, służąc doradztwem technicznym na każdym etapie współpracy. Przeprowadzamy dla Państwa testy w zakładzie, oferujemy doradztwo obejmujące ocenę i optymalizację procesów, usługi analityczne i wsparcie szkoleniowe.

Dowiedz się więcej

Zastanawiasz się nad jakością i zgodnością z przepisami?

Nasze gazy i urządzenia stosowane do celów spożywczych są zgodne z odpowiednimi przepisami dotyczącymi żywności. Firma Air Products stawia na bezpieczeństwo i jakość produktów.

Dowiedz się więcej

Gazy

Gazy firmy AirProducts, zwykle dostarczane w formie gazowej i ciekłej, umożliwiają klientom z wielu branż poprawienie efektywności środowiskowej, jakości produktu i wydajności.

Argon

Compressed argon gas and liquid argon in a variety of purities and in various modes of supply around the world thanks to our network of storage and transfill facilities.

Dwutlenek węgla

Nasze zespoły doświadczonych ekspertów są w stanie – w oparciu o posiadaną wiedzę branżową na temat obszaru działalności klienta – zaproponować najkorzystniejsze dostawy sprężonego lub ciekłego dwutlenku węgla oraz optymalne rozwiązania technologiczne.

Azot

Azot jest gazem powszechnie stosowanym w przemyśle spożywczym ze względu na jego obojętne i kriogeniczne właściwości.

Tlen

Oprócz zastosowania w charakterze gazu do oddychania w opiece zdrowotnej, jego silne właściwości utleniające można wykorzystać w wielu branżach, podnosząc produkcję, optymalizując wydajność, obniżając koszty i redukując ślad węglowy w porównaniu z innymi paliwami.