Usługi i rozwiązania dotyczące gazyfikacji

Air Products oferuje rozwiązania gazyfikacji dostosowane do potrzeb Klientów w zakresie wymagających i stale zmieniających się wymagań projektu. Jesteśmy centrum doskonałości dla Klientów w dziedzinie gazyfikacji na całym świecie. Zapewniamy pełne wsparcie projektu w całym cyklu życia, od wstępnego zapytania po odbiór i działanie operacje.

Air Products jest liderem na rynku gazyfikacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jak możemy Ci pomóc

Air Products ma dziesięciolecia globalnego doświadczenia w projektowaniu i obsłudze największych i najbardziej wydajnych zakładów na świecie. Nasi pracownicy mają ponad 1000 lat wspólnego doświadczenia w dziedzinie gazyfikacji. Oferujemy zarówno modele sprzedaży gazu, jak i sprzedaży urządzeń. W modelu sprzedaży gazu Air Products jest właścicielem i obsługuje zakład dostarczający gaz syntezowy, którego potrzebujesz. W modelu sprzedaży urządzeń oferujemy długoterminowe umowy licencyjne, które obejmują projekt procesu gazyfikacji, wsparcie podczas rozruchu, szkolenie operatorów i stałe wsparcie techniczne. Nasze doświadczenie pozwala nam oferować lepsze czasy cyklu, skrócone czasy rozruchu i utrzymanie wysokiej dostępności.

Nasze doświadczenie dla Ciebie

Mając ponad 200 licencji na technologie zgazowania, jesteśmy zobowiązani do wspierania każdej z nich przez cały cykl ich życia. .

Nasza oferta dotycząca gazyfikacji

Projekt zakładu

Dzięki dziesięcioleciom doświadczenia w inżynierii i bezpośredniemu zaangażowaniu w kreowanie najnowszych trendów w branży, Air Products może wspierać oceny projektów, w tym rozbudowy zakładów i usprawnienia w zakresie redukcji emisji dwutlenku węgla.

Studia wykonalności technologii procesów

W miarę zmiany warunków rynkowych Air Products może pomóc w ocenie opcji spełniających zmieniające się potrzeby biznesowe. Studia wykonalności, takie jak zmiany surowców i recykling strumieni odpadów, pozwalają zrozumieć CAPEX, OPEX i zaplanować wpływ zmian, które rozważa Twoja firma.

Oceny zakładu

Chcesz obniżyć koszt jednostkowy swoich produktów? Air Products oferuje oceny zakładu, które pokażą poprawę wydajności, niezawodności i operatywności w celu zmniejszenia wąskich gardeł w zasobach.

Rozwiązywanie problemów na żądanie

Nasi inżynierowie ds. systemów procesowych służą pomocą w nagłych wypadkach i pomagają w proaktywnej identyfikacji zagrożeń ważnych dla bezpieczeństwa i ciągłości pracy.

Kontrola w terenie i naprawa

Jako właściciel zakładu gazyfikacji i sam operator, Air Products ma wyjątkową pozycję, aby oceniać stan generatora gazu, materiału ogniotrwałego i palnika procesowego. Nasi inżynierowie mogą odwiedzić Twój zakład i udzielić pomocy przy głównych przeglądach i naprawach.

Zaawansowane sterowanie procesem

Jeśli chodzi o wyniki, liczy się każdy BTU! Air Products może pomóc w optymalizacji operacji poprzez wdrożenie zaawansowanej kontroli procesu w celu zmniejszenia marnotrawstwa surowców i mediów, a także ograniczenia pracy ręcznej wykonywanej przez operatorów.

Projektowanie i dostarczanie urządzeń

Air Products projektuje i dostarcza własne kluczowe urządzenia do wytwarzania gazu, takie jak palniki procesowe. Nasi inżynierowie mogą pomóc w zwiększeniu wydajności palników przy użyciu najnowocześniejszej technologii projektowania. Możemy również dostarczyć części, które zapewnią, że otrzymają Państwo produkt OEM takiej samej jakości, jaki używamy w naszych własnych zakładach.

Usługi w zakresie obsługi i konserwacji

Czy chcesz posiadać swój generator gazu, ale nie wiesz, jak z niego korzystać? Air Products oferuje programy operacyjne i konserwacyjne, w ramach których nasi operatorzy fizycznie obsługują instalację w zakładzie Klienta przy naszym wsparciu inżynieryjnym, operacyjnym i konserwacyjnym.

Szkolenie i wsparcie

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz szkolenia z zakresu wprowadzania nowych technologii gazyfikacji i zasad działania dla nowych pracowników, przypominający dla doświadczonych pracowników, zasad bezpieczeństwa czy specyficznych dla zakładu modułów dla urządzeń i systemów, Air Products dysponuje doświadczeniem, które pomoże przygotować zespół do bezpiecznej i pomyślnej pracy.

Wsparcie dla gazów przemysłowych

Air Products to światowy lider w dziedzinie zastosowań i produkcji tlenu, azotu i wodoru, który ma w swojej organizacji zespoły ludzi zajmujące się każdą z tych technologii.

Zespół ds. Licencjonowania Gazyfikacji

Dowiedz się więcej o członkach naszego zespołu oraz sprawdź, jak mogą pomóc w opracowaniu oferty dopasowanej do potrzeb.

POZNAJ ZESPÓŁ

CENTRUM ZASOBÓW