Rozwiązania dla gazu syntezowego

Dostarczanie rozwiązań „pod klucz” do przetwarzania surowca węglowodorowego w gaz syntezowy dla wysokiej jakości produktów i energii

Air Products Rozwiązania dla gazu syntezowego™ oferuje kompletne kompleksy gazyfikacji pod klucz w ramach modelu „Sale of Gas” (Sprzedaż gazu), w ramach którego Air Products buduje, finansuje i jest właścicielem zakładu produkcji gazu syntezowego. Ten nowoczesny model finansowy umożliwia klientom skupienie cennego kapitału, kadry kierowniczej i personelu na własnych produktach o najwyższej wartości dodanej. Nasze doświadczenie dotyczy gazów przemysłowych… więc zadbajmy o złożoność prowadzenia instalacji gazu syntezowego.

Oferujemy wiele niezawodnych i niedrogich rozwiązań z zakresu syntezy gazu syntezowego dostosowanych do przetwarzania surowców węglowodorowych na potrzeby procesów produkcyjnych.

Air Products Rozwiązania dla gazu syntezowego

Dlaczego Air Products?

Przekształcenie stałych węglowodorów w gaz syntezowy do dalszego przetwarzania

Kompletne instalacje gazyfikacji pod klucz w modelu „Sprzedaż gazu”

Air Products buduje, jest właścicielem i operatorem instalacji gazu syntezowego w kompleksowym kompleksie gazyfikacji oferowanym w ramach modelu „Sprzedaż gazu”

Dekady sukcesów w obsłudze

Nasze doświadczenia z zakresu gazyfikacji węgla sięgają wczesnych lat 70. XX w., Kiedy zainstalowano ponad 30 generatorów gazu Shell (obecnie Air Products GP).

Ciągłe udoskonalanie technologii

Stale udoskonalamy nasze technologie poprzez badania i rozwój oraz wyciągnięte wnioski w celu optymalizacji naszych projektów głównych

Szeroki wybór kanałów

Nasze gazyfikatory mogą przetwarzać szeroką gamę paliw stałych, w tym różnego rodzaju gatunki węgla, koks ponaftowy i mieszanki biomasy

Minimalizacja zużycia tlenu i świeżej wody

Nasze projekty zapewniają korzyści w zakresie wydajności, pomagając w minimalizacji zużycia tlenu i świeżej wody

Duże doświadczenie w uruchomieniu i eksploatacji wytwornicy gazu

Jako właściciel procesu generatora gazu i operator, posiadamy duże doświadczenie w zakresie uruchamiania, obsługi i konserwacji instalacji do wydobywania gazów

Stałe węglowodory: węgiel, koks ponaftowy, biomasa poprzez gazyfikację

Wysoka niezawodność i wysoka wydajność gazyfikacji surowców węglowodorowych, z ponad 20-letnim doświadczeniem w światowej klasy zakładach od węgla do chemikaliów, paliw syntetycznych i energii.

Dowiedz się więcej

Ciekłe węglowodory: rafineria „od dołu” poprzez gazyfikację pozostałości

Dostarczanie ekonomicznego i wartościowego rozwiązania dla materiału „dna beczki” w kompleksie rafineryjnym, zwiększające wartość dodaną i zyski rafinerii, gdy świat odchodzi od oleju napędowego o wysokiej zawartości siarki.

Dowiedz się więcej

Gazowe węglowodory: gaz ziemny, ROG przez SMR

Światowej klasy, wysokowydajne instalacje reformingu parowego lub częściowego utleniania metanu, dostarczające gaz syntezowy i / lub wodór ze skromnego 1000 scf / d do dużego 100MM scf / d do odsiarczania i uszlachetniania paliw lub dostarczania wodoru do ogniw paliwowych pojazdów.

Dowiedz się więcej

Dlaczego gazyfikacja?

Dowiedz się, w jaki sposób gazyfikacja jest czystą, niezawodną i elastyczną alternatywą dla tworzenia gazu syntezowego (gazu syntezowego) z surowców o niskiej wartości do wytwarzania wartościowych produktów i energii.

Dowiedz się więcej

Globalne doświadczenie w dziedzinie gazyfikacji

Od rozpoczęcia badań nad gazyfikacją w latach 50. XX w. Firma Shell / GE / # Air Products zaprojektowała ponad 170 cieczy i 34 gazyfikatory węgla, których znaczna część nadal znajduje się w eksploatacji na całym świecie. Prowadzimy również własne gazyfikatory, co pomaga nam zrozumieć i przewidzieć potrzeby operacyjne. Dowiedz się więcej o naszych wybranych wybranych projektach.

Dowiedz się więcej

Zespół ds. Licencjonowania Gazyfikacji

Dowiedz się więcej o członkach naszego zespołu oraz sprawdź, jak mogą pomóc w opracowaniu oferty dopasowanej do potrzeb.

Poznaj zespół

Pytania? Mamy odpowiedzi.

Nasz rosnący nacisk na rozwiązania związane z gazem syntezowym jest nieodłącznym elementem Air Products. Nasi eksperci zajmujący się generatorami gazów i instalacjami ASU są gotowi służyć konkretnym potrzebom.

Skontaktuj się z nami

Centrum zasobów