Stacje paliwowe

Air Products oferuje w pełni zintegrowaną i konfigurowalną linię urządzeń do paliw wodorowych. Stacje wodoru SmartFuel® to sprawdzona technologia obejmująca sprężanie, przechowywanie i dozowanie. Sprzęt został zaprojektowany z myślą o minimalnej instalacji i może być używany z dowolnym źródłem wodoru. Samochody, ciężarówki, furgonetki, autobusy, skutery, wózki widłowe, lokomotywy, samoloty, wieże ogniw, sprzęt do obsługi materiałów, a nawet okręty podwodne są napędzane przez wyznaczające trendy Technologie SmartFuel® Air Products.

Bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem, a nasze stacje SmartFuel® nie są wyjątkiem. Stałe innowacje i ponad 25 lat doświadczenia w dziedzinie paliw wodorowych są częścią naszych dystrybutorów i innych urządzeń na stacji. Zapewnia to bezpieczną obsługę, łatwą instalację i wysoki poziom niezawodności.

Proces tankowania wodorem

Zalety stacji wodoru SmartFuel®:

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest dla Air Products numerem jeden i uwzględniamy je we wszystkich aspektach naszych produktów.

Niezawodność

Wieloaspektowe podejście do zapewnienia nieprzerwanej pracy naszych stacji paliw.

Dostawa produktu

Jeden z największych na świecie producentów wodoru z możliwością dostarczania wodoru lub instalacji produkcji wodoru na miejscu.

Zintegrowane stacje paliwa wodorowego

Kompleksowe stacje paliwa wodorowego z autorskimi technologiami Air Products.

Realizacja projektu

Doświadczeni inżynierowie projektu z naciskiem na bezpieczeństwo i szybkość realizacji.

Wsparcie programu pilotażowego

Unikalne przenośne stacje paliwa do krótkoterminowych testów i oceny.

Gazy

Gazy Air Products, zwykle dostarczane w formie gazowej i ciekłej, umożliwiają klientom z wielu różnych branż poprawienie efektywności środowiskowej, jakości produktu i wydajności.

Wodór do tankowania

W ostatnich latach wodór stał się alternatywnym, przyjaznym dla środowiska paliwem. Jako nośnik energii wodór ma wiele zalet w porównaniu z innymi alternatywami, zwłaszcza gdy jest używany w ogniwach paliwowych.

Interesuje Cię budowa stacji paliwa wodorowego?

Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów, aby dowiedzieć się, w jaki sposób nasze produkty i usługi mogą zaspokoić potrzeby klientów w zakresie paliw wodorowych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

CENTRUM ZASOBÓW