Rozwijaj się

Zrównoważony rozwój to nasza strategia rozwoju Air Products. Zrównoważony rozwój stwarza możliwości rozwoju, a nasze możliwości rozwoju wspierają naszą koncentrację i cele związane ze zrównoważonym rozwojem.

Two pillars or Air Products' business strategyNa Air Products zrównoważony rozwój jest naszą strategią rozwoju i wspiera dwa filary naszej strategii: podstawowa działalność w zakresie gazów przemysłowych i naszym niebieski oraz zielony wodór.

Air Products 'podstawowe gazy przemysłowe pomagają firmom z kilkudziesięciu branż w poprawie wydajności, zmniejszeniu zużycia energii i obniżeniu emisji - innymi słowy, w osiągnięciu większej wydajności przy mniejszym wpływie, przy jednoczesnym zmniejszeniu wpływu na środowisko. Na przykład nasz tlen i wodór umożliwiają lepsze spalanie paliw, co zmniejsza emisję, a nasz azot jest używany do mrożenia żywności w celu poprawy jakości produktów i zmniejszenia ilości odpadów.

W 2022 r. Umożliwiamy naszym klientom uniknięcie emisji gazów cieplarnianych na poziomie 86 mln ton CO2e, co stanowi ponad trzy razy więcej niż łączna emisja CO2 w zakresie 1 i 2. Więcej informacji można znaleźć w naszym Raporcie na temat zrównoważonego rozwoju 2023.

Nadal pracujemy na skalę światową, zajmując pierwsze miejsce w rynku projekty czystej energii koncentruje się na dekarbonizacji ciężkich pojazdów transportowych i przemysłowych. Uznając, że każda sekunda opóźnienia jest niewykorzystaną szansą na obniżenie emisyjności, Air Products ogłosiła w 2022 r. Zwiększenie naszego zaangażowania kapitałowego o $4 o miliard, aby zwiększyć nasze ogólne wydatki na projekty związane z wodorem zerowym i niskoemisyjnym oraz pierwszoplanowe niż miliard $15 do 2027 r.


Raport Zrównoważonego Rozwoju

Dowiedz się więcej o naszych postępach i wynikach w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Raport Zrównoważonego Rozwoju