AP-OptiPlus™

Niezidentyfikowane problemy mogą prowadzić do niepotrzebnych kosztów

Program AP-OptiPlus™ zapewnia operatorom i inżynierom szczegółowe procedury rozwiązywanie problemów i optymalizacji wydajności skraplacza w instalacji LNG. Proste w obsłudze oprogramowanie, dostosowane do potrzeb stacji skraplania, który zbiera kluczowe dane, dokonuje ocen i podpowiada, jak uzyskać szczytową wydajność produkcji w instalacji LNG.

Pobierz kartę charakterystyki programu optymalizacji wydajności skraplacza AP-OptiPlus™

Możemy pomóc w optymalizacji Twojej instalacji/zakładu

Nasz program AP-OptiPlus™ posiada następujące funkcje:

Pulpit do monitorowania procesu w celu identyfikacji problemów i nieoptymalnej pracy

Instrukcje optymalizacji oznaczeń w celu zarządzania parametrami krytycznymi procesu

Szczegółowe schematy blokowe maksymalnej wydajności

Optymalizacja jednego ciągu lub wielu ciągów

Pomoce szkoleniowe dla operatorów i inżynierów

Przegląd monitorowania procesu

Program optymalizacji został opracowywany w ścisłej współpracy z personelem operacyjnym i technicznym, co umożliwia realizację konkretnych celów zakładu klienta.
Pobierz kartę charakterystyki programu optymalizacji wydajności skraplacza AP-OptiPlus™

HISTORIA SUKCESU

Program optymalizacji AP-OptiPlus™ jest realizowany od 2009 roku i od tamtego czasu został z powodzeniem wdrożony w ośmiu dużych ciągach LNG w Peru, Papui Nowej Gwinei i Katarze. Pomógł on producentom błyskawicznie wskazać elementy instalacji i obsługi urządzeń wymagające usprawnień oraz zapewnił ustrukturyzowane rozwiązania problemów. Doprowadziło to do poprawy wydajności i niezawodności procesów skraplania gazu. Niektórzy operatorzy zaobserwowali wzrost produkcji i wydajności skraplania na poziomie od 1% do 3%. Dzięki programowi AP-OptiPlus™ nasi klienci mogą działać wydajniej i łatwiej realizować swoje roczne cele produkcji LNG.

Światowy lider technologii i dostawca sprzętu do obsługi LNG

Air Products jest głównych globalnym dostawcą technologii, sprzętu i usług do obsługi LNG. Nasze unikatowe możliwości integrację procesu skraplania z najważniejszym sprzętem do skraplania prowadzą do optymalizacji wydajności, kosztów i funkcjonalności oraz wyznaczają standardy dla branży gazu ziemnego.

Skorzystaj z ponad 50 lat doświadczeń w optymalizacji procesów

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

CENTRUM ZASOBÓW