Stal nierdzewna

Maksymalna wydajność spawania stali nierdzewnej

Stal nierdzewna jest popularnym materiałem wybieranym ze względu na jej odporność na korozję. Zawiera ona różne ilości chromu i może również zawierać molibden. Skład stali nierdzewnej jest dokładnie wybierany do danego zastosowania. Kategorie stali nierdzewnej:

  • Austenityczna stal nierdzewna
  • Ferrytyczna stal nierdzewna
  • Martenzytyczna stal nierdzewna
  • Stal ferrytyczno-austenityczna duplex

Stal nierdzewna jest odporna na korozję i zanieczyszczenia. Charakteryzuje się niewielkimi nakładami na konserwację, estetycznym wyglądem i łatwością utrzymania w czystości, co oznacza, że jest ona rzadko powlekana (lakierem itp.).

Typowe zastosowania obejmują instalacje w branży farmaceutycznej/chemicznej, branżach morskiej i spożywczej. Jest również używana do produkcji cystern i w wielu innych branżach.

Gazy Inolinx® do spawania zostały opracowane specjalnie jako jedyne gazy potrzebne do spawania wysokiej jakości każdego rodzaju stali nierdzewnej, niezależnie od tego, czy spawasz metodą MAG czy TIG..

Nasz gaz procesowy Inolinx® TIG nadaje się do spawania łukiem impulsowym i wyróżnia się doskonałymi właściwościami mechanicznymi.

Gama gazów Inolinx® do spawania obejmuje również mieszaninę Inolinx® TIG, opracowaną specjalnie w celu uzyskania gładszych spoin w krótszym czasie podczas spawania austenitycznej stali nierdzewnej.

Zobaczyć znaczy uwierzyć.

Uzyskaj porady ekspertów i poznaj nasze specjalistyczne gazy do spawania wszystkich rodzajów stali nierdzewnej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Opcje dostarczania

Firma Air Products może pomóc w określeniu najbardziej ekonomicznej opcji dostarczania dla konkretnego zastosowania i położenia geograficznego. Gazy przemysłowe są zazwyczaj zapewniane w postaci gazowej i ciekłej za pośrednictwem różnych systemów dostarczania.

Butle

Tradycyjne rozwiązanie dla dostaw małych ilości gazu. W ofercie posiadamy szeroką gamę gazów i mieszanin w butlach o rozmiarach od 10 do 50 litrów, zwykle pod ciśnieniem 200 barów. Polecamy naszą innowacyjną butlę Integra® z wbudowanym regulatorem, dzięki której zaoszczędzisz na zużyciu gazu.

Gazy do spawania i cięcia

Szereg gazów, technologii i usług związanych z produkcją metali, niezależnie od tego, czy zajmujesz się spawaniem, cięciem, natryskiwaniem termicznym, lutowaniem twardym czy żłobieniem.

Chcesz złożyć zamówienie?

KUP TERAZ

CENTRUM ZASOBÓW