Gazy spawalnicze Linx®​

Niższe koszty spawania

Używane przez wiodących producentów na całym świecie i specjalnie opracowane przez Air Products pod kątem najwyższej wydajności, gazy osłonowe Linx® mogą pomóc w obniżeniu kosztów produkcji. Korzyści z tych precyzyjnie skomponowanych mieszanek gazowych to:

 • Szybsze spawanie
 • Lepsza jakość spoin
 • Lepszy profil spoiny
 • Mniej odprysków
 • Redukcja czyszczenia po spawaniu

Czas to pieniądz: wymieniaj butle rzadziej, ponieważ nasze gazy Linx® są dostępne w nowych, łatwych w użyciu butlach o dużej pojemności. Ponadto, każda butla mieszanki Linx® jest wyposażona w zawór ciśnienia resztkowego, zapewniający wysoką jakość gazu.

Nasze butle pod ciśnieniem 200 bar zawierają ponad 60% więcej gazu niż butle 150 bar, zapewniając:

 • Oszczędność czasu, dzięki rzadszej wymianie butli
 • Niższe koszty dzięki mniejszej ilości dostaw
 • Przechowywanie mniejszej liczby butli w zakładzie.

Produktywność bez kompromisów: nasze gazy spawalnicze Linx® pomagają chronić środowisko pracy spawaczy poprzez generowanie niskich poziomów dymów spawalniczych i ozonu.

Poznaj zalety naszej gamy gazów Linx®

Gazy spawalnicze Air Products gwarantują doskonałe rezultaty bez względu na spawany materiał. Opracowane specjalnie, by zwiększać wydajność przez niepowtarzalne połączenie jakości spoin i wyższej szybkości spawania. Umożliwiają osiągnięcie jak najlepszych rezultatów.
ZOBACZYĆ ZNACZY UWIERZYĆ: UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ

Zobaczyć znaczy uwierzyć

Umów się na prezentację gazów Linx®

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapytaj eksperta

“Na rynku dostępnych jest wiele gazów spawalniczych. Jak wybrać odpowiedni gaz do moich zastosowań?”
Gama gazów Linx® firmy Air Products obejmuje siedem mieszanin, które zapewniają optymalne wyniki w większości zastosowań spawalniczych. Wypróbuj nasz Gas Selector, który pomoże dobrać odpowiedni gaz do danej metody spawania i materiału.

Usługa Gastrak® firmy Air Products

Niższe koszty, zwiększenie wydajności i podniesienie jakości. Niezależnie od tego, czy korzystasz z pojedynczych butli, czy gaz dostarczany jest rurociągiem, usługa Gastrak® przynosi korzyści.

 • Obniżenie kosztów: Eliminując gwałtowny wzrost ciśnienia przed spawaniem i nadmierny przepływ gazu, zużywasz mniej gazu.
 • Poprawa jakości: Konsekwentne stosowanie optymalnego przepływu gazu poprawia jakość spoin i zmniejsza ilość wad.
 • Łatwa instalacja: Urządzenia Gastrak® można zintegrować z istniejącą lub nową instalacją gazową lub używać z butlami tradycyjnymi lub Integra®.
CHCESZ ZACZĄĆ OSZCZĘDZAĆ?

Chcesz złożyć zamówienie?

KUP TERAZ

Opcje dostaw

Air Products może pomóc w określeniu najbardziej ekonomicznej opcji dostaw dla konkretnego zastosowania i położenia geograficznego. Gazy przemysłowe są zazwyczaj dostarczane w postaci gazowej i ciekłej za pośrednictwem różnych systemów dostarczania.

Butle

Tradycyjne rozwiązanie dla dostaw małych ilości gazu. W ofercie posiadamy szeroką gamę gazów i mieszanin w butlach o rozmiarach od 10 do 50 litrów, zwykle pod ciśnieniem 200 barów. Polecamy naszą innowacyjną butlę Integra® z wbudowanym regulatorem, dzięki której zaoszczędzisz na zużyciu gazu.

Gazy do spawania i cięcia

Szereg gazów, technologii i usług związanych z produkcją metali, niezależnie od tego, czy zajmujesz się spawaniem, cięciem, natryskiwaniem termicznym, lutowaniem twardym czy żłobieniem.

CENTRUM ZASOBÓW