Gaz spawalniczy Inolinx® MAG

Najlepszy gaz do spawania stali nierdzewnej metodą MAG

Inolinx® MAG (gaz do spawania w osłonie gazów aktywnych) to nasz najlepszy gaz do spawania stali nierdzewnej. Wyższa jakość spoin i mniejsza ilość wad, doskonała charakterystyka wtopienia i tolerancja na zmiany ustawień parametrów spawania. W porównaniu z tradycyjnymi mieszankami, Inolinx® MAG uzyskał wzrost prędkości spawania do 17%. Pozwala także skrócić czas czyszczenia dzięki minimalnym odpryskom i gładkiemu wykończeniu lica spoiny.

Mieszanina ta sprawdza się przy każdej grubości materiału i trybie nanoszenia metalu. Co więcej, Inolinx® MAG nie tylko zapewnia wyższą jakość spoin, ale także chroni środowisko pracy redukując emisję ozonu.

W jaki sposób gaz spawalniczy Inolinx® MAG poprawia jakość spawania stali nierdzewnej?​

Wyższa jakość spoin

Mniejsze ilości wad, doskonała charakterystyka wtopienia i tolerancja na zmiany ustawień parametrów spawania

Zwiększona wydajność

Nawet 17-procentowy wzrost szybkości spawania ręcznego w porównaniu z konwencjonalnymi mieszaninami

Lepsze wykończenie

Skrócony czas czyszczenia dzięki minimalnej ilości odprysków i gładkiemu wykończeniu spoiny

Lepsze środowisko pracy

Ochrona środowiska pracy przy minimalnej emisji ozonu

Zobaczyć znaczy uwierzyć.

Wypróbuj w swoim zakładzie gaz Inolinx® MAG i uzyskaj fachową poradę od naszych ekspertów spawalników.

Skontaktuj się z nami

Zapytaj eksperta

"Czy jest możliwe zwiększenie prędkości spawania i poprawienie wyglądu spoiny przy spawaniu stali nierdzewnej?"
Inolinx® MAG zwiększa prędkość spawania nawet o 17% i zapewnia gładszą spoinę. Zachęcamy do zarezerwowania pokazu i wypróbowania tej mieszaniny w swoich zastosowaniach.

Poznaj zalety naszej gamy gazów Linx®

Gazy spawalnicze Air Products gwarantują doskonałe rezultaty bez względu na spawany materiał. Opracowane specjalnie, by zwiększać wydajność przez niepowtarzalne połączenie jakości spoin i wyższej szybkości spawania. Umożliwiają osiągnięcie jak najlepszych rezultatów.
Zobaczyć znaczy uwierzyć: umów się na prezentację

Chcesz złożyć zamówienie?

Kup teraz

Usługa Gastrak® firmy Air Products

Niższe koszty, zwiększenie wydajności i podniesienie jakości. Niezależnie od tego, czy korzystasz z pojedynczych butli, czy gaz dostarczany jest rurociągiem, usługa Gastrak® przynosi korzyści.

  • Obniżenie kosztów: Eliminując gwałtowny wzrost ciśnienia przed spawaniem i nadmierny przepływ gazu, zużywasz mniej gazu.
  • Poprawa jakości: Konsekwentne stosowanie optymalnego przepływu gazu poprawia jakość spoin i zmniejsza ilość wad.
  • Łatwa instalacja: Urządzenia Gastrak® można zintegrować z istniejącą lub nową instalacją gazową lub używać z butlami tradycyjnymi lub Integra®.
Chcesz zacząć oszczędzać?

Opcje dostaw

Air Products pomoże dobrać najbardziej ekonomiczna opcję dostaw dla konkretnego zastosowania i lokalizacji. Gazy przemysłowe są zazwyczaj dostarczane w postaci gazowej i ciekłej, w butlach i do zbiorników.

Butle

Tradycyjne rozwiązanie dla dostaw małych ilości gazu. W ofercie posiadamy szeroką gamę gazów i mieszanin w butlach o rozmiarach od 10 do 50 litrów, zwykle pod ciśnieniem 200 barów. Polecamy naszą innowacyjną butlę Integra® z wbudowanym regulatorem, dzięki której zaoszczędzisz na zużyciu gazu.

Gazy do spawania i cięcia

Szereg gazów, technologii i usług związanych z produkcją metali, niezależnie od tego, czy zajmujesz się spawaniem, cięciem, natryskiwaniem termicznym, lutowaniem twardym czy żłobieniem.

CENTRUM ZASOBÓW