Mieszaniny gazów spożywczych

Wygodne mieszaniny gazów do przygotowywania żywności i napojów

Potrzebujesz mieszaniny gazów, ale nie chcesz kupować mieszalnika gazów ani gazów czystych? Oprócz czystych gazów spożywczych oferujemy również szeroki wybór mieszanin gazów w butlach i opakowaniach najlepiej dostosowanych do potrzeb klienta.

Mieszaniny gazów spożywczych do napojów

Mieszaniny gazów do lepszego dozowania i poprawy jakości niektórych piw i cydrów. Odwiedź naszą stronę poświęconą dozowaniu napojów.

Pakowanie w atmosferze modyfikowanej (MAP), mieszaniny gazów dla przemysłu spożywczego

Nasze najlepiej sprzedające się mieszaniny gazów są dostępne w formie wstępnie skomponowanych mieszanek w pojedynczych butlach lub pakietach. Odwiedź naszą stronę MAP.

Mieszanina gazów wspomagających dojrzewanie

Azot z domieszką 4% etylenu przyspiesza dojrzewanie owoców. Odwiedź naszą stronę poświęconą dojrzewaniu.

Usługi spożywcze Freshline®

Dzięki ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu w zamrażaniu, chłodzeniu i pakowaniu, Air Products pomaga Klientom w tworzeniu nowych, unikalnych produktów żywnościowych, wychodząc naprzeciw konsumentom poszukującym żywności zdrowej i wygodnej w użyciu. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, służąc doradztwem technicznym na każdym etapie współpracy. Przeprowadzamy dla Państwa testy w zakładzie, oferujemy doradztwo obejmujące ocenę i optymalizację procesów, usługi analityczne i wsparcie szkoleniowe.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zastanawiasz się nad jakością i zgodnością z przepisami?

Nasze gazy i urządzenia stosowane do celów spożywczych są zgodne z odpowiednimi przepisami dotyczącymi żywności. Firma Air Products stawia na bezpieczeństwo i jakość produktów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych mieszaninach gazów?

Umów się na bezpłatną konsultację z jednym z naszych ekspertów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI