Gaz spawalniczy Ferrolinx® U

Niezawodny, wszechstronny gaz do spawania stali węglowej metodą MAG

Mieszanka Ferrolinx® U należy do oferty gazów Linx®, zapewniających najlepsze połączenie jakości, wydajności i bezpieczeństwa.

Osiągnij jak najwięcej podczas spawania stali węglowej, stali nierdzewnej, aluminium lub wysokogatunkowych stopów. Gazy dostępne są w butlach pod ciśnieniem 200 bar oraz w wiązkach butli.

Jakie są zalety stosowania Ferrolinx®​ U?​

Wyższa jakość spoin

Mniejsze ilości wad, doskonała charakterystyka wtopienia, tolerancja na zmiany ustawień parametrów spawania

Bezpieczne środowisko pracy

Ochrona środowiska pracy dzięki minimalnej emisji ozonu.

Niższe koszty i redukcja liczby dzierżawionych butli

Gaz Ferrolinx® U jest odpowiedni do materiałów o dowolnej grubości, co pozwala zmniejszyć zapasy przechowywanych butli

Zobaczyć znaczy uwierzyć.

Wypróbuj w swoim zakładzie gaz Ferrolinx® U i uzyskaj fachową poradę naszych specjalistów spawalników.

Skontaktuj się z nami

Zapytaj eksperta

"Spawam stal węglową o różnych grubościach metodą MAG. Czy potrzebuję więcej niż jednego gazu?"
Mieszanka Ferrolinx® U została opracowana jako wszechstronny gaz do spawania stali węglowej o różnych grubościach metodą MAG. Gaz ten odznacza się dużą tolerancją na zmiany ustawień parametrów spawania.

Poznaj zalety naszej gamy gazów Linx®

Gazy spawalnicze Air Products gwarantują doskonałe rezultaty bez względu na spawany materiał. Opracowane specjalnie, by zwiększać wydajność przez niepowtarzalne połączenie jakości spoin i wyższej szybkości spawania. Umożliwiają osiągnięcie jak najlepszych rezultatów.

Zobaczyć znaczy uwierzyć: umów się na prezentację

Chcesz złożyć zamówienie?

Kup teraz

Usługa Gastrak® firmy Air Products

Niższe koszty, zwiększenie wydajności i podniesienie jakości. Niezależnie od tego, czy korzystasz z pojedynczych butli, czy gaz dostarczany jest rurociągiem, usługa Gastrak® przynosi korzyści.

  • Obniżenie kosztów: Eliminując gwałtowny wzrost ciśnienia przed spawaniem i nadmierny przepływ gazu, zużywasz mniej gazu.
  • Poprawa jakości: Konsekwentne stosowanie optymalnego przepływu gazu poprawia jakość spoin i zmniejsza ilość wad.
  • Łatwa instalacja: Urządzenia Gastrak® można zintegrować z istniejącą lub nową instalacją gazową lub używać z butlami tradycyjnymi lub Integra®.
Chcesz zacząć oszczędzać?

Opcje dostaw

Air Products może pomóc w określeniu najbardziej ekonomicznej opcji dostaw dla konkretnego zastosowania i położenia geograficznego. Gazy przemysłowe są zazwyczaj dostarczane w postaci gazowej i ciekłej za pośrednictwem różnych systemów dostarczania

Butle

Tradycyjne rozwiązanie dla dostaw małych ilości gazu. W ofercie posiadamy szeroką gamę gazów i mieszanin w butlach o rozmiarach od 10 do 50 litrów, zwykle pod ciśnieniem 200 barów. Polecamy naszą innowacyjną butlę Integra® z wbudowanym regulatorem, dzięki której zaoszczędzisz na zużyciu gazu.

Gazy do spawania i cięcia

Szereg gazów, technologii i usług związanych z produkcją metali, niezależnie od tego, czy zajmujesz się spawaniem, cięciem, natryskiwaniem termicznym, lutowaniem twardym czy żłobieniem.

CENTRUM ZASOBÓW