Aluminium i jego stopy

Lekki i mocny

Czyste aluminium to stosunkowo miękki, trwały, lekki, ciągliwy i plastyczny metal. Jest odporny na korozję atmosferyczną i zachowuje wytrzymałość w niskich temperaturach. Dodatki stopowe magnezu i krzemu zwiększają jego wytrzymałość i są bardzo powszechne.

Aluminium i jego stopy są szeroko stosowane w wielu gałęziach przemysłu:

  • Przemysł lotniczy: do produkcji kadłubów i skrzydeł 
  • Przemysł motoryzacyjny: do lekkich silników i karoserii
  • Budownictwo: do pokryć dachowych i ram okiennych.

Gaz spawalniczy Alulinx® został specjalnie opracowany jako jedyny gaz, który jest potrzebny do uzyskania wysokiej jakości spawania aluminium i jego stopów. Jeśli dążysz do spełnienia najbardziej wymagających norm, potrzebujesz dedykowanego gazu, jakim jest Alulinx®. Ten uniwersalny gaz spawalniczy został opracowany specjalnie do spawania aluminium i jego stopów o wszystkich grubościach materiałów metodami MIG i TIG.

Zobaczyć znaczy uwierzyć:

Uzyskaj porady ekspertów i poznaj nasze specjalistyczne gazy do spawania aluminium i jego stopów w swoim zakładzie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Opcje dostaw

Air Products może pomóc w określeniu najbardziej ekonomicznej opcji dostaw dla konkretnego zastosowania i położenia geograficznego. Gazy przemysłowe są zazwyczaj dostarczane w postaci gazowej i ciekłej za pośrednictwem różnych systemów dostarczania.

Butle

Tradycyjne rozwiązanie dla dostaw małych ilości gazu. W ofercie posiadamy szeroką gamę gazów i mieszanin w butlach o rozmiarach od 10 do 50 litrów, zwykle pod ciśnieniem 200 barów. Polecamy naszą innowacyjną butlę Integra® z wbudowanym regulatorem, dzięki której zaoszczędzisz na zużyciu gazu.

Gazy do spawania i cięcia

Szereg gazów, technologii i usług związanych z produkcją metali, niezależnie od tego, czy zajmujesz się spawaniem, cięciem, natryskiwaniem termicznym, lutowaniem twardym czy żłobieniem.

Chcesz złożyć zamówienie?

KUP TERAZ

CENTRUM ZASOBÓW