Gaz spawalniczy Alulinx®

Jedyny uniwersalny gaz do aluminium i jego stopów

Uniwersalny gaz osłonowy opracowany specjalnie do uzyskania wysokiej jakości spawania aluminium i jego stopów. Gaz spawalniczy Alulinx® został specjalnie opracowany jako jedyny gaz, który jest potrzebny do uzyskania wysokiej jakości spawania aluminium i jego stopów. Jeśli dążysz do spełnienia najbardziej wymagających norm, potrzebujesz dedykowanego gazu, jakim jest gaz spawalniczy Alulinx®.

Gaz spawalniczy Alulinx® zapewnia najlepsze możliwości spawania w połączeniu z najwyższą szybkością spawania, która jest do 35% wyższa niż w przypadku argonu. Dodatkowo wpływa na bezpieczeństwo, generując niskie ilości ozonu.

​Gaz spawalniczy Alulinx® zapewnia znakomitą spawalność.

Podnosi jakość spoin i obniża ilość wad dzięki doskonałemu wtopieniu, niskiej porowatości i gładkości lica. Równocześnie ułatwia zajarzenie łuku w metodzie TIG.

W jaki sposób gaz spawalniczy Alulinx® poprawia parametry spawania aluminium?​

Większa wydajność

Wzrost prędkości spawania ręcznego do 24% w przypadku spawania MIG i do 35% w przypadku spawania TIG w porównaniu z argonem.

Mniejsza ilość wad

Bardzo niska porowatość i doskonała charakterystyka wtopienia. Podnosi jakość spoin i oznacza mniejszą ilość wad spawalniczych.

Lepsze środowisko pracy

Ochrona środowiska pracy i minimalne wytwarzanie ozonu

Zapytaj eksperta

“Chcę zwiększyć prędkość, ale nie poświęcać jakości – czy to możliwe?”

Nasz gaz Alulinx®  umożliwia zwiększenie prędkości pracy, jak również jej jakości. Na przykład w ciągu 20 sekund można zespawać metodą TIG odcinek 50 mm, podczas gdy przy użyciu czystego argonu byłoby to 30 mm.

Poznaj zalety naszej gamy gazów Linx®

Gazy spawalnicze Air Products gwarantują doskonałe rezultaty bez względu na spawany materiał. Opracowane specjalnie, by zwiększać wydajność przez niepowtarzalne połączenie jakości spoin i wyższej szybkości spawania. Umożliwiają osiągnięcie jak najlepszych rezultatów.

ZOBACZYĆ ZNACZY UWIERZYĆ: UMÓW SIĘ NA PREZENTACJĘ

Chcesz złożyć zamówienie?

KUP TERAZ

Usługa Gastrak® firmy Air Products

Niższe koszty, zwiększenie wydajności i podniesienie jakości. Niezależnie od tego, czy korzystasz z pojedynczych butli, czy gaz dostarczany jest rurociągiem, usługa Gastrak® przynosi korzyści.

  • Obniżenie kosztów: Eliminując gwałtowny wzrost ciśnienia przed spawaniem i nadmierny przepływ gazu, zużywasz mniej gazu.
  • Poprawa jakości: Konsekwentne stosowanie optymalnego przepływu gazu poprawia jakość spoin i zmniejsza ilość wad.
  • Łatwa instalacja: Urządzenia Gastrak® można zintegrować z istniejącą lub nową instalacją gazową lub używać z butlami tradycyjnymi lub Integra®.
CHCESZ ZACZĄĆ OSZCZĘDZAĆ?

Opcje dostaw

Air Products może pomóc w określeniu najbardziej ekonomicznej opcji dostaw dla konkretnego zastosowania i położenia geograficznego. Gazy przemysłowe są zazwyczaj dostarczane w postaci gazowej i ciekłej za pośrednictwem różnych systemów dostarczania.

Butle

Tradycyjne rozwiązanie dla dostaw małych ilości gazu. W ofercie posiadamy szeroką gamę gazów i mieszanin w butlach o rozmiarach od 10 do 50 litrów, zwykle pod ciśnieniem 200 barów. Polecamy naszą innowacyjną butlę Integra® z wbudowanym regulatorem, dzięki której zaoszczędzisz na zużyciu gazu.

Gazy do spawania i cięcia

Szereg gazów, technologii i usług związanych z produkcją metali, niezależnie od tego, czy zajmujesz się spawaniem, cięciem, natryskiwaniem termicznym, lutowaniem twardym czy żłobieniem.

CENTRUM ZASOBÓW