Animated loader dots14ComingSoonAnimated loader dots
MIG welding

Gaz spawalniczy Alulinx®

Jedyny uniwersalny gaz do aluminium i jego stopów

Uniwersalny gaz osłonowy opracowany specjalnie do uzyskania wysokiej jakości spawania aluminium i jego stopów. Gaz spawalniczy Alulinx® został specjalnie opracowany jako jedyny gaz, który jest potrzebny do uzyskania wysokiej jakości spawania aluminium i jego stopów. Jeśli dążysz do spełnienia najbardziej wymagających norm, potrzebujesz dedykowanego gazu, jakim jest gaz spawalniczy Alulinx®.

Gaz spawalniczy Alulinx® zapewnia najlepsze możliwości spawania w połączeniu z najwyższą szybkością spawania, która jest do 35% wyższa niż w przypadku argonu. Dodatkowo wpływa na bezpieczeństwo, generując niskie ilości ozonu.

W jaki sposób gaz spawalniczy Alulinx® poprawia parametry spawania aluminium?​

ap0011-welding-gases
Większa wydajność

Wzrost prędkości spawania ręcznego do 24% w przypadku spawania MIG i do 35% w przypadku spawania TIG w porównaniu z argonem.

0777-thumbs-up
Mniejsza ilość wad

Bardzo niska porowatość i doskonała charakterystyka wtopienia. Podnosi jakość spoin i oznacza mniejszą ilość wad spawalniczych.

ap0035-sustainability
Lepsze środowisko pracy

Ochrona środowiska pracy i minimalne wytwarzanie ozonu

Zapytaj eksperta

Chcę zwiększyć prędkość, ale nie poświęcać jakości – czy to możliwe?

Nasz gaz Alulinx®  umożliwia zwiększenie prędkości pracy, jak również jej jakości. Na przykład w ciągu 20 sekund można zespawać metodą TIG odcinek 50 mm, podczas gdy przy użyciu czystego argonu byłoby to 30 mm.