Animated loader dots14ComingSoonAnimated loader dots

Christopher Alsop

Dyrektor, linia produktowa instalacji separacji powietrza

Christopher Alsop jest w firmie Air Products dyrektorem linii instalacji separacji powietrza (ASU). Do jego zadań należy kierowanie rozwojem linii jednostek separacji powietrza (ASU) i zarządzanie propozycjami ASU na całym świecie.

C. Alsop rozpoczął pracę w firmie Air Products w Wielkiej Brytanii w 1997 r. jako uczestnik programu Engineering Development. W 2000 r. dołączył do organizacji Global Engineering and Manufacturing jako inżynier procesów w zespole dostarczania produktów Generated Gases (PST). Od 2002 do 2007 r. zajmował różne stanowiska w Project Development Engineering for Electronics, a następnie został mianowany na stanowisko Project Development Engineering Manager w Generated Gases PST w 2008 roku. Christopher Alsop otrzymał czarny pas CI w 2012 roku i jest odpowiedzialny za projekty ciągłego doskonalenia w produktach ASU i inżynierii. W 2014 r. został powołany na stanowisko regionalnego kierownika ds. projektowania w regionie EMEA, a w 2015 r. został mianowany na stanowisko globalnego kierownika ds. produktów, odpowiedzialnego za kierowanie rozwojem produktów i zwiększanie konkurencyjności jednostek ASU na całym świecie.

C. Alsop posiada tytuł magistra inżynierii chemicznej z technologią paliwową uzyskany na University of Sheffield (Wielka Brytania).

9/2018