Generator wodoru PRISM®

Najwyższa wydajność. Sprawdzone rozwiązania.

Wydajność. Niewielkie rozmiary. Niezawodność. Generatory wodoru PRISM® zużywają mniej gazu ziemnego i wymagają najmniejszej powierzchni spośród urządzeń dostępnych na rynku. Oznacza to dla klienta oszczędność energii, obniżenie ogólnych kosztów zaopatrzenia w wodór. Modułowa budowa generatora wodoru PRISM® umożliwia łatwą instalację i szybki rozruch oraz pracę bez nadzoru. Zintegrowany zapasowy system dostarczania gazu ciekłego zapewnia nieprzerwane i niezawodne dostawy.

Klienci polegają na naszych technologiach i doświadczonym zespole wsparcia technicznego, który pomaga zwiększać efektywność procesów, optymalizować wykorzystanie gazu i zwiększać poziom bezpieczeństwa, zapewniajac ekonomiczne rozwiązania z zakresu dostaw.

Niezależnie od tego, czy zamierzają Państwo wymienić istniejącą instalację i rozważają zakup generatora, czy też szukają rozwiązań opartych na umowie sprzedaży gazu (np. gdzie Air Products jest właścicielem i operatorem generatora wodoru), czy też szukają wsparcia i usług dla istniejącej instalacji wodorowej, zespół inżynierów i ekspertów Air Products pomoże w opracowaniu optymalnego rozwiązania z zakresu dostarczania wodoru.

Pobierz broszurę Systemy generowania wodoru PRISM®

Rozwiązania z zakresu produkcji wodoru

  1. Sprzedaż gazu: Air Products projektuje, instaluje i konserwuje, a także jest właścicielem i operatorem instalacji w zakładzie klienta w ramach umowy na dostawy gazu.
  2. Sprzedaż sprzętu: Air Products projektuje i dostarcza klientowi instalację pod klucz w ramach umowy zakupu. Klient przeprowadza montaż i jest właścicielem instalacji. Operacją i konserwacją urządzeń może zajmować się klient lub Air Products w ramach umowy na obsługę i konserwację.

Generator wodoru PRISM® – sprawdzone rozwiązanie zapewniające najwyższą wydajność

Ekonomiczne dostawy

Wydajne wykorzystanie gazu ziemnego minimalizuje koszty energii i zmniejsza ogólny koszt jednostkowy gazu w przeliczeniu na jednostkę

Łatwa instalacja

Całkowicie kompaktowa, modułowa konstrukcja zajmuje niewiele miejsca i jest łatwa w instalacji — redukuje czas przestojów i minimalizuje koszty operacyjne

Wysoka niezawodność

Zdalne monitorowanie w czasie rzeczywistym w trybie 24/7 oraz w pełni zintegrowane systemy tworzenia kopii zapasowych zapewniają nieprzerwane dostawy produktów

Elastyczne schematy działania

Zaprojektowane w oparciu o najlepsze w branży tryby rozruchu i regulacji, generatory wodoru mogą być instalowane jako systemy jedno- lub wielostanowiskowe, zapewniając elastyczne i wydajne dostawy

Portfolio opcji dostaw spełniających szeroki zakres wymagań

Oferujemy pełne spektrum generatorów wodoru na miejscu i możemy zaoferować odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb, niezależnie od objętości, ciśnienia, poziomu czystości, natężenia przepływu i modelu operacyjnego.

Fachowa wiedza i poczucie spokoju

Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu naszych ekspertów, oferujących długoterminowe i zrównoważone dostawy wodoru produkowanego na miejscu.

Energia z wodoru: rozwiązania nowych problemów w branży węglowodorowej, petrochemicznej i transportowej

Dostawcy wodoru muszą opracowywać innowacyjne rozwiązania, aby sprostać zmieniającym się potrzebom rynku. Niezależnie od tego, czy chodzi o integrację przemysłowego kompleksu gazowego, czy o tymczasowe zapotrzebowanie na wodór, współpraca z dostawcą wodoru o szerokim zasięgu i wysokim poziomie dywersyfikacji, jakim jest firma Air Products, może otworzyć nowe rozwiązania, które przyniosą korzyści branży węglowodorowej i szeroko pojętej chemicznej, jak również transportowej.

Sarah Farnand

Usługi i rozwiązania dotyczące wsparcia technicznego

Nasz zespół wysokowykwalifikowanych pracowników pomaga rozwiązywać problemy klientów związane z zakładami rozdziału powietrza i wytwarzania wodoru za pomocą metod, które kładą nacisk na bezpieczeństwo, niezawodność i wydajność operacyjną. Od oceny zakładu poprzez badania inżynieryjne, konserwację i serwis, po szkolenie operatorów i zarządzanie częściami zamiennymi – zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne przed i po sprzedaży.

Czy są Państwo zainteresowani ofertą produkcji gazu na miejscu?

Skontaktuj się z nami

Zapytaj eksperta

Ken Dapper

Global Product Owner - Engineering Manager, generatory wodoru PRISM

"Czy trudno jest zainstalować i uruchomić generator wodoru PRISM?"

Centrum zasobów