Animated loader dots14ComingSoonAnimated loader dots
MyAirProducts

Składaj zamówienia on-line!

Zarządzaj dostawami gazów na portalu Klienta MyAirProducts℠

Sprawdź jakie to proste!

Bezpieczny dostęp do portalu 24 godziny na dobę, 365 dni w roku na komputerze, tablecie lub smartfonie.

Jesteś tu po raz pierwszy? Zarejestruj się, aby założyć konto na portalu.

Masz już konto? Zaloguj się do portalu podając adres e-mail i hasło. 

Co mówią nasi Klienci

W MyAir Products możemy łatwo złożyć zamówienie na gazy wykorzystywane w naszym laboratorium. Mamy szybki dostęp w pierwszej kolejności do gazów które stale zamawiamy, ale oczywiście zawsze można wybrać gazy spoza swojej listy, poprzez łatwe wyszukiwanie po rodzaju potrzebnego gazu lub głównym przeznaczeniu. Przydatną funkcją jest podgląd naszych cen oraz dostępność gazów z możliwym terminem dostawy. Mamy także dostęp do informacji, takich jak: dowód dostawy, faktura, numery posiadanych butli, MSDS, specyfikacje, stan dzierżawy (ilość dzierżawionych butli i czas trwania dzierżawy).

Intertek Poland

MyAirProducts jest narzędziem bardzo intuicyjnym i prostym w obsłudze. Pozwala nam to znacznie skrócić czas złożenia zamówienia. W jednym systemie możemy łatwo i bez problemu odszukać wszystkie swoje zamówienia, sprawdzić stany magazynowe, sprawdzić faktury i złożyć zamówienie. Aplikacja pozwala przypisać zamówienia do konkretnych projektów i lokalizacji, co ułatwia rozliczanie poszczególnych projektów oraz zarządzanie nimi. Najczęściej korzystamy z opcji złożenia zamówienia - w przypadku powielenia ostatniego zamówienia proces ten trwa kilka minut.

RSTECHNOLOGY

Aplikacja MyAirProducts bardzo usprawnia i przyspiesza proces zakupowy. Jest bardzo intuicyjna i przy zamawianiu cyklicznie tych samych produktów robi się to w zasadzie automatycznie. Cały proces składania zamówienia zajmuje nie więcej niż minutę. Największą korzyścią jest oszczędność czasu i 24-godzinna dostępność aplikacji. Zdarza mi się zamawiać gazy pod koniec drugiej zmiany, a więc przed godziną 22:00. Rano czasami można o tym zapomnieć.

Weber Polska Sp. z o.o.

Aplikacja MyAirProducts pozwala uzyskać wiarygodne informacje na temat rozrachunków dotyczących gazów technicznych przez całą dobę. Pozwala nam to zaoszczędzić czas. Sprawdzamy na przykład stan zadłużenia czy ilość dzierżawionych opakowań.

Strassmayr Sp. z o.o.

Aplikacja MyAirProducts umożliwia śledzenie postępu realizacji złożonego zamówienia. Pozwala na bieżąco sprawdzić stan dzierżawy opakowań, wystawione faktury i dowody dostawy. Najczęściej korzystamy z zakładki umożliwiającej złożenie zamówienia na dostawę gazów technicznych.

Polimex Energetyka

Obejrzyj filmy

ap0195-play
Gazy w butlach

Obejrzyj film
ap0195-play
Gazy ciekłe

Obejrzyj film
ap0195-play
Aplikacja mobilna

Obejrzyj film
ap0195-play
Jak dodać nowe SH

Obejrzyj film