Gazy czyste i ultra czyste (UHP)

Gazy czyste oraz o ultra wysokiej czystości (UHP) w firmie Air Products reprezentuje seria gazów Experis®, Obejmuje ona takie gazy jak acetylen, argon, azot, dwutlenek węgla, hel, powietrze syntetyczne, tlen i wodór. Dostępne są one w różnych wariantach klasy czystości, rozmiarach butli (10 albo 50 l) i wiązkach (12 albo 15 butlowych) oraz ciśnieniu (standardowo 200 bar).

Dla aplikacji wymagających użycia najwyższej czystości i gwarancji powtarzalności parametrów gazu firma Air Products opracował technologię BIP® - autonomiczny system oczyszczający gaz pod wysokim ciśnienie z zanieczyszczeń krytycznych jak na przykład tlen i woda, składający się ze specjalnie zaprojektowanego zaworu i filtra oczyszczającego. Technologia BIP® sprawia, że gazy takie jak argon, azot, hel i wodór charakteryzują się najniższym poziomem zanieczyszczeń dostępnym na rynku.

​Gazy UHP firmy Air Products

Dostępne opakowania

Gazy dostarczamy w butlach zwrotnych 10- i 50-litrowych, w wiązkach (12 oraz 15 butlowych) oraz w małych butlach jednorazowych.

Sieć oddziałów i punktów sprzedaży

Posiadamy ponad 120 punktów sprzedaży własnych i agencyjnych, zktórych dostarczamy gaz bezpośrednio do naszych Klientów.

System identyfikacji butli

Butle i wiązki Air Products posiadają indywidualny numer CTN w formie kodu graficznego QR raz kodu kreskowego Barcode, pozwalający jednoznacznie zidentyfikować produkt i dane opakowanie.

Certyfikaty

Gazy certyfikowane zgodnie z najbardziej rygorystycznymi normami, których dokumenty dostępne są 24/7 na portalu Klienta MyAirProducts.

Możliwość korzystania z porad ekspertów

Pomoc w wyborze najlepszego gazu do danego zastosowania — wystarczy zadzwonić lub napisać e-mail.

Wyjątkowa technologia BIP®

Oferta produktów BIP® z systemem oczyszczania gazu gwarantuje jego najwyższą jakość.

Kup online

Nasze gazy można zamówić za pośrednictwem portalu Klienta  MyAirProducts℠

Chcesz zamówić gaz UHP?

Kup teraz

Masz pytania? My mamy odpowiedzi.

Skontaktuj się z nami

Centrum zasobów