Ultraczysty tlen

Gaz o ultrawysokiej czystości

Oferta gazów specjalistycznych Experis® firmy Air Products obejmuje szereg produktów zawierających tlen UHP (o ultrawysokiej czystości), których specyfikacje zapewniają niezawodność w każdym zastosowaniu. Niezależnie od tego, czy chodzi o analizy chemiczne czy o kontrolę procesu, nasi eksperci pomogą w doborze odpowiedniego gazu do konkretnych wymagań. Gama produktów obejmuje gaz o bezkonkurencyjnej specyfikacji zanieczyszczeń krytycznych oraz szeroki asortyment opcji w zestawach.
Specyfikacja techniczna

Gaz stosowany w technice analiz pierwiastkowych

Zawierający zaledwie 1 ppm azotu w formie zanieczyszczenia znacznie zwiększa czułość analizatora

Kup online

Wszystko, co jest potrzebne do zarządzania gazem online za pomocą MyAirProducts℠

Chcesz zamówić ultraczysty tlen?

Kup teraz

Pytania? Mamy odpowiedzi.

Skontaktuj się z nami

Opcje dostaw

Air Products może pomóc w określeniu najbardziej ekonomicznej opcji dostaw dla konkretnego zastosowania i położenia geograficznego. Gazy przemysłowe są zazwyczaj dostarczane w postaci gazowej i ciekłej za pośrednictwem różnych systemów dostarczania.

Gazy specjalistyczne

Gazy UHP oraz mieszaniny do obróbki, kalibracyjne i akredytowane zgodnie z normą ISO 17025, dostępne w wielu różnych opcjach dostarczania.

Butle

Tradycyjne rozwiązanie dla dostaw małych ilości gazu. W ofercie posiadamy szeroką gamę gazów i mieszanin w butlach o rozmiarach od 10 do 50 litrów, zwykle pod ciśnieniem 200 barów. Polecamy naszą innowacyjną butlę Integra® z wbudowanym regulatorem, dzięki której zaoszczędzisz na zużyciu gazu.

Centrum zasobów