
Tlenowo-paliwowe piece do roztapiania szkła stanowią najbardziej elastyczny i wydajny sposób przetapiania szkła w procesach masowej produkcji. Poziom osiąganych korzyści wobec możliwości, jakie może zapewnić piec z opalaniem tlenowo-paliwowym, zależą w znacznym stopniu od wyboru prawidłowego palnika. Maksymalne operacyjne korzyści ze stosowania tlenu można uzyskać poprzez całkowitą przebudowę systemów: zwiększenie produkcji, zmniejszenie zużycia paliwa, obniżenie emisji, podniesienie jakości szkła, ograniczenie wymagań dotyczących konserwacji oraz przedłużenie czasu eksploatacji pieca.
Dodatkowe opalanie tlenowo-paliwowe to elastyczna, efektywna i ekonomiczna technologia, która umożliwia podniesienie wydajności pieca poprzez dodanie palników tlenowo-paliwowych, uzupełniających działanie pieca powietrzno-paliwowego. Dodatkowe opalanie tlenowo-paliwowe pozwala uzyskać następujące korzyści przy minimalnych kosztach inwestycyjnych: zwiększenie produkcji, zmniejszenie zużycia paliwa i emisji, podniesienie jakości szkła i przedłużenie czasu eksploatacji pieca.
Wzbogacanie tlenowe to prosta i ekonomiczna technologia, która może pomóc w zwiększeniu wydajności pieca poprzez zastąpienie powietrza do spalania tlenem. Tlen jest wstępnie mieszany ze strumieniem powietrza do spalania i równomiernie usprawnia ogólny proces spalania. Wzbogacanie ułatwia uzyskanie następujących korzyści przy minimalnych kosztach inwestycyjnych: zwiększenie produkcji, zmniejszenie zużycia paliwa, wydłużenie czasu eksploatacji pieca.
Lance tlenowe to elastyczny i efektywny ekonomicznie system, który może pomóc w podniesieniu wydajności pieca dzięki wykorzystaniu tlenu zamiast powietrza do spalania dokładnie w tych miejscach, w których działanie pieca wymaga największych usprawnień. Lanca tlenowa pozwala uzyskać następujące korzyści przy minimalnych kosztach inwestycyjnych: zwiększenie produkcji, zmniejszenie zużycia paliwa, zmniejszenie emisji, podniesienie jakości szkła i przedłużenie czasu eksploatacji pieca.
Tradycyjne rozwiązanie dla dostaw małych ilości gazu. W ofercie posiadamy szeroką gamę gazów i mieszanin w butlach o rozmiarach od 10 do 50 litrów, zwykle pod ciśnieniem 200 barów. Polecamy naszą innowacyjną butlę Integra® z wbudowanym regulatorem, dzięki której zaoszczędzisz na zużyciu gazu.
Wygodne i ekonomiczne rozwiązanie dla średniego zapotrzebowania na gazy ciekłe. Zbiorniki CryoEase® są dostępne w różnych rozmiarach. Usługa CryoEase® upraszcza zaopatrzenie w gaz, eliminując potrzebę obsługi butli, inwentaryzację i zamawianie.
Dostarczane cysterną do stacjonarych zbiorników kriogenicznych o różnych rozmiarach. Służymy pomocą w ustaleniu odpowiedniego rozmiaru i typu zbiornika na podstawie objętości, żądanego ciśnienia, poziomu czystości, czy natężenia przepływu.
Krótkoterminowe lub awaryjne dostawy gazu ciekłych do rozruchów, okresów szczytowego zapotrzebowania, planowanych lub nieplanowanych czynności konserwacyjnych oraz postojów instalacji lub rurociągów.
Wytwarzanie gazu na miejscu umożliwia klientom dbającym o zrównoważony rozwój zmniejszenie śladu węglowego, zwiększenie wydajności energetycznej i efektywności, podniesienie jakości produktów końcowych i poprawie wyników w zakresie ochrony środowiska.
W ponad 40 krajach na całym świecie jesteśmy właścicielem i operatorem ponad 300 instalacji rozdziału powietrza oraz sprzedaliśmy, zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy już ponad 1000 takich instalacji.
Zapewniają klientom o dużym zapotrzebowaniu na produkt niezawodne, bezpieczne i elastyczne dostawy realizowane w ekonomiczny sposób.