Tunel obrotowy Freshline®

Tunel obrotowy Freshline® – do szybkiego, ekonomicznego chłodzeniaoraz zamrażania produktów spożywczych formowanych i krojonych w kostkę

Tunel obrotowy Freshline® przeznaczony jest do szybkiego i oszczędnego zamrażania produktów krojonych w kostkę, takich jak surowe lub gotowane mięso oraz warzywa. Produkty spożywcze są podawane na podajniku taśmowym o zmiennej prędkości do dwuwarstwowego, izolowanego tunelu cylindrycznego (wykonanego ze stali nierdzewnej). Zastosowanie ciekłego azotu pozwala na schłodzenie produktu, a nachylenie i ruch obrotowy powodują rotowanie produktu w tunelu. Po osiągnięciu docelowej temperatury produkt opuszcza urządzenie do dalszej obróbki. W celu zapewnienia łatwej i ekonomicznej obsługi, temperatura tunelu oraz przepływ gazu kontrolowane są automatycznie za pomocą programowalnego sterownika. Zużyty azot odprowadzany jest z urządzenia za pośrednictwem układu wylotowego z wentylatorem.[No text in field]
Pobierz broszurę Tunel zamrażalniczy Freshline® z rękawem obrotowym

Dlaczego klienci wybierają nasze tunele zamrażalnicze obrotowe?

Najwyższa jakość produktu

Ciągły ruch zapobiega sklejaniu się produktów, co pozwala uzyskać ponad 99% IQF 

Rozmiar

Kompaktowy, lecz bardzo wydajny -wydajność zamrażania na m² powierzchni jest znacznie wyższa niż w przypadkuwielu innych urządzeń kriogenicznych

Higiena

Higieniczna konstrukcja i łatwość czyszczenia

Łatwość użytkowania

Intuicyjny interfejs 

Zapytaj eksperta

Karen Callingham

Ekspert techniczny w dziedzinie kriogeniki żywności, Wielka Brytania

“Mam mięso mielone o naprawdę drobnej konsystencji... Czy w tunelu zamrażalniczym będzie się gromadził jakiś produkt?”
Nie. Gładka struktura powierzchni wewnętrznej i początkowe zamrożenie zewnętrznej warstwy produktu, w połączeniu z mechanizmem przepływu produktu, zapobiegają zlepianiu.

Technologia Freshline® Smart

Wejdź do świata inteligentnego mrożenia kriogenicznego. Kontroluj i optymalizuj zużycie gazu oraz proces produkcji w każdej chwili, gdziekolwiek jesteś.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Usługi spożywcze Freshline®

Dzięki ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu w zamrażaniu, chłodzeniu i pakowaniu, Air Products pomaga Klientom w tworzeniu nowych, unikalnych produktów żywnościowych, wychodząc naprzeciw konsumentom poszukującym żywności zdrowej i wygodnej w użyciu. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, służąc doradztwem technicznym na każdym etapie współpracy. Przeprowadzamy dla Państwa testy w zakładzie, oferujemy doradztwo obejmujące ocenę i optymalizację procesów, usługi analityczne i wsparcie szkoleniowe.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zastanawiasz się nad jakością i zgodnością z przepisami?

Nasze gazy i urządzenia stosowane do celów spożywczych są zgodne z odpowiednimi przepisami dotyczącymi żywności. Firma Air Products stawia na bezpieczeństwo i jakość produktów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Opcje dostarczania gazu

Azot

Azot jest ceniony zarówno jako gaz obojętny, jak również jako ciecz do chłodzenia i mrożenia. Praktycznie każda gałąź przemysłu może korzystać z jego unikatowych właściwości, by zwiększać produkcję, optymalizować wydajność i zwiększać bezpieczeństwo operacji.

Dostawy gazów ciekłych

Dostarczane cysterną do stacjonarych zbiorników kriogenicznych o różnych rozmiarach. Służymy pomocą w ustaleniu odpowiedniego rozmiaru i typu zbiornika na podstawie objętości, żądanego ciśnienia, poziomu czystości, czy natężenia przepływu.

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o naszym obrotowym tunelu zamrażalniczym?

Umów się na bezpłatną konsultację z jednym z naszych ekspertów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

CENTRUM ZASOBÓW