Tunel zamrażalniczy Freshline® IQF+

Duża przepustowość, wysoka jakość IQF

Najnowszy dodatek do oferty tuneli IQF (Individually Quick Frozen) firmy Air Products zapewnia najlepsze możliwości w zakresie mrożenia lub podmrażania zewnętrznej warstwy produktu. Tunel zamrażalniczy Freshline® IQF+ został zaprojektowany z myślą o zapewnianiu imponującej jakości przy jednoczesnej wysokiej wydajności zamrażania i gwarancji niskich kosztów.

Liczny system taśm transportowych zapobiega przyklejaniu się produktów do siebie poprzez wykonywanie kolejnych miękkich ruchów kołyszących. W rezultacie otrzymuje się jednolite, regularne, wysokiej jakości, pojedynczo zamrożone produkty, które zachowują swój smak, teksturę i poziom wilgotności, bez utraty wagi produktu.

Pobierz broszurę Tunel zamrażalniczy Freshline® IQF+

Tunel zamrażalniczy Freshline IQF

Dlaczego klienci wybierają nasze tunele zamrażalnicze IQF+?

Jakość

Lepsze wyniki IQF niż w konwencjonalnych tunelach zamrażalniczych oraz wyższa jakość zamrożonych produktów

Wydajność

Wysoka wydajność ok. 1,5 tony/h

Elastyczność

Szybki rozruch, proste przechodzenie z jednego produktu na inny

Oszczędność

Wydajniejsze od tradycyjnych kriogenicznych tuneli zamrażalniczych, co pozwala obniżyć koszty eksploatacji i zminimalizować nakłady inwestycyjne

Rozmiar

Zamraża większą ilość produktów IQF na mniejszej przestrzeni niż konwencjonalne mechaniczne tunele zamrażalnicze

Zwiększenie wydajności istniejącego procesu zamrażania

Może być umieszczony przed mechanicznym tunelem zamrażalniczym w celu poprawy jakości IQF i zwiększenia wydajności zamrażania

Freshline IQF+ Tunnel Freezer

Find out more about our Freshline® IQF+ freezer in this short video

Zapytaj eksperta

Neil Hansford

Ekspert ds. technologii żywności, Wielka Brytania

"Jakie rodzaje produktów można zamrażać w tunelu zamrażalniczym Freshline® IQF+?"
W tunelu zamrażalniczym IQF+ można zamrażać praktycznie każdy rodzaj produktu, zwłaszcza mniejsze produkty IQF, takie jak krewetki, świeże owoce, borówki, mięso krojone w kostkę itp.

Technologia Freshline® Smart

Wejdź do świata inteligentnego mrożenia kriogenicznego. Kontroluj i optymalizuj zużycie gazu oraz proces produkcji w każdej chwili, gdziekolwiek jesteś.

Dowiedz się więcej

Usługi spożywcze Freshline®

Dzięki ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu w zamrażaniu, chłodzeniu i pakowaniu, Air Products pomaga Klientom w tworzeniu nowych, unikalnych produktów żywnościowych, wychodząc naprzeciw konsumentom poszukującym żywności zdrowej i wygodnej w użyciu. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, służąc doradztwem technicznym na każdym etapie współpracy. Przeprowadzamy dla Państwa testy w zakładzie, oferujemy doradztwo obejmujące ocenę i optymalizację procesów, usługi analityczne i wsparcie szkoleniowe.

Dowiedz się więcej

Zastanawiasz się nad jakością i zgodnością z przepisami?

Nasze gazy i urządzenia stosowane do celów spożywczych są zgodne z odpowiednimi przepisami dotyczącymi żywności. Firma Air Products stawia na bezpieczeństwo i jakość produktów.

Dowiedz się więcej

Opcje dostarczania gazu

Azot

Azot jest ceniony zarówno jako gaz obojętny, jak również jako ciecz do chłodzenia i mrożenia. Praktycznie każda gałąź przemysłu może korzystać z jego unikatowych właściwości, by zwiększać produkcję, optymalizować wydajność i zwiększać bezpieczeństwo operacji.

Dostawy gazów ciekłych

Dostarczane cysterną do stacjonarych zbiorników kriogenicznych o różnych rozmiarach. Służymy pomocą w ustaleniu odpowiedniego rozmiaru i typu zbiornika na podstawie objętości, żądanego ciśnienia, poziomu czystości, czy natężenia przepływu.

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o naszym tunelu zamrażalniczym Freshline® IQF+?

Umów się na bezpłatną konsultację z jednym z naszych ekspertów.

Skontaktuj się z nami

Centrum zasobów