Animated loader dots14ComingSoonAnimated loader dots
Frozen pizza

Tunel zamrażalniczy Freshline® IQ

Wydajność, higiena i oszczędności

Kriogeniczny tunel zamrażalniczy Freshline® IQ został zaprojektowany z myślą o wydajności, oszczędności i higienie i jest przeznaczony zarówno dla nowych użytkowników, jak i dla tych, którzy mają już doświadczenie w zamrażaniu i schładzaniu.

Tunel zamrażalniczy Freshline® IQ zapewnia ciągłe, wysokowydajne zamrażanie lub chłodzenie szerokiej gamy produktów spożywczych. Został zaprojektowany w sekcjach modułowych o długości 3 metrów, co umożliwia jego łatwą rozbudowę w lokalizacji klienta. Opcjonalny system zdalnego monitorowania pozwala na zdalne rozwiązywanie problemów i śledzenie wydajności. Wszystko to przy minimalnych nakładach kapitałowych.

Zapytaj eksperta

Food Industry Manager, Americas
Scott Robertson

Dyrektor ds. przemysłu spożywczego, Ameryka Północna i Południowa

Jak mogę zoptymalizować zużycie ciekłego azotu w kriogenicznym tunelu zamrażalniczym?

Optymalizacja pracy tunelu zamrażalniczego zazwyczaj obejmuje trzy zmienne — czas retencji, obciążenie taśmy oraz tempo produkcji. Nasi specjaliści ds. żywności pomagają klientom zoptymalizować wszystkie te trzy elementy, dokonując dokładnej oceny wymagań procesowych, oceniając produkty w kontekście konkretnych urządzeń zamrażalniczych w naszym laboratorium Foods Lab. Następnie wspólnie z klientem dobierają odpowiednie urządzenia do zamrażania i pomagają przy ich rozruchu oraz dalszym ograniczaniu zużycia azotu.

zobacz więcej...