Tunel zamrażalniczy Freshline® DM

Jedno urządzenie z dwoma trybami pracy: IQF i standardowym

Chcesz produkować zarówno produkty mrożone w technologii IQF (Individually Quick Frozen), jak i non-IQF przy użyciu tego samego urządzenia? Jeśli tak, to tunel zamrażalniczy Freshline® DM został stworzony z myślą o Tobie.
Tunel zamrażalniczy Freshline® DM (Dual Mode) umożliwia szybkie i łatwe przejście od procesu szybkiego mrożenia pojedynczych, małych elementów (IQF) do standardowego zamrażania przy użyciu tego samego urządzenia. Po włączeniu trybu IQF taśma natychmiast zaczyna wibrować, umożliwiając mrożenie metodą Individual Quick Freeze.
Pobierz broszurę Tunel zamrażalniczy Freshline® DM

Dlaczego warto wybrać tunel zamrażalniczy Freshline® DM?

Wygoda

Umożliwia szybkie i łatwe przestawienie się z zamrażania pojedynczych małych elementów IQF na inne produkty, przy użyciu tego samego sprzętu

Oszczędność

Niskie koszty inwestycyjne, opcje dzierżawy i efektywna konstrukcja umożliwiająca szybkie i łatwe przestawienie się z zamrażania pojedynczych małych elementów IQF na inne produkty, przy użyciu tego samego sprzętu.

Jakość

Wysoka jakość mrożenia IQF oraz dodatkowe korzyści jakościowe wynikające z standardowego zamrażania kriogenicznego

Bezpieczeństwo i higiena

Wyposażony w najnowsze rozwiązania w zakresie BHP

Wydajność operacyjna

Wysoka przepustowość, możliwość pracy w trybie trzech zmian w ciągu doby

ANALIZA ZASTOSOWANIA TUNELU ZAMRAŻALNICZEGO FRESHLINE® DM: AMURAL PRODUCTIONS, FRANCJA

Nasze pokrojone produkty są idealnie zamrożone metodą IQF. Dzięki temu mogliśmy usunąć stację sortującą i zautomatyzować proces.

Corine Majcherczyk, dyrektor zakładu, Amural Productions

Zapytaj eksperta

Karen Callingham

Ekspert techniczny w dziedzinie kriogeniki żywności, Wielka Brytania

“W jaki sposób za pomocą tunelu zamrażalniczego Freshline® DM można wytwarzać zarówno produkty IQF, jak i non-IQF?”
Z pozoru taśma wygląda jak zwykła płaska taśma, została jednak wyposażona w funkcje, które pozwalają jej włączyć wibrowanie po uruchomieniu trybu IQF.

Technologia Freshline® Smart

Wejdź do świata inteligentnego mrożenia kriogenicznego. Kontroluj i optymalizuj zużycie gazu oraz proces produkcji w każdej chwili, gdziekolwiek jesteś.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Usługi spożywcze Freshline®

Dzięki ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu w zamrażaniu, chłodzeniu i pakowaniu, Air Products pomaga Klientom w tworzeniu nowych, unikalnych produktów żywnościowych, wychodząc naprzeciw konsumentom poszukującym żywności zdrowej i wygodnej w użyciu. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, służąc doradztwem technicznym na każdym etapie współpracy. Przeprowadzamy dla Państwa testy w zakładzie, oferujemy doradztwo obejmujące ocenę i optymalizację procesów, usługi analityczne i wsparcie szkoleniowe.

Dowiedz się więcej

Zastanawiasz się nad jakością i zgodnością z przepisami?

Nasze gazy i urządzenia stosowane do celów spożywczych są zgodne z odpowiednimi przepisami dotyczącymi żywności. Firma Air Products stawia na bezpieczeństwo i jakość produktów.

Dowiedz się więcej

Opcje dostarczania gazu

Dostawy gazów ciekłych

Dostarczane cysterną do stacjonarych zbiorników kriogenicznych o różnych rozmiarach. Służymy pomocą w ustaleniu odpowiedniego rozmiaru i typu zbiornika na podstawie objętości, żądanego ciśnienia, poziomu czystości, czy natężenia przepływu.

Azot

Azot jest ceniony zarówno jako gaz obojętny, jak również jako ciecz do chłodzenia i mrożenia. Praktycznie każda gałąź przemysłu może korzystać z jego unikatowych właściwości, by zwiększać produkcję, optymalizować wydajność i zwiększać bezpieczeństwo operacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej tunelu zamrażalniczym Freshline® DM?

Umów się na bezpłatną konsultację z jednym z naszych ekspertów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Tunel zamrażalniczy Freshline® DM

CENTRUM ZASOBÓW