Systemy wtrysku kriogenicznego Freshline® LIN-IS

Nasze systemy kontroli temperatury Freshline® LIN-IS umożliwiają równomierne chłodzenie produktów mieszanych w celu uzyskania idealnej tekstury, która ma być formowana lub dalej przetwarzana.

Nasze systemy górnego i dolnego wtrysku kriogenicznego Freshline® LIN-IS umożliwiają precyzyjną kontrolę temperatury i równomierne schładzanie produktów mieszanych. Ponadto, spełniają wysokie standardy higieny dzięki konstrukcji ułatwiającej czyszczenie.

System wtrysku kriogenicznego Freshline® LIN-IS można dostosować do indywidualnych potrzeb. Pozwala uzyskiwać powtarzalny i stały produkt przeznaczony do formowania. Jest zasilany ciekłym azotem lub CO₂ i może być zintegrowany z każdą mieszałką.

Nasz system kontroli temperatury Freshline® LIN-IS umożliwia równomierne chłodzenie produktów mieszanych w ramach przygotowań do uzyskania idealnej tekstury formowanego lub dalej przetwarzanego produktu. Freshline® LIN-IS można zainstalować na każdego rodzaju urządzeniu do mieszania i jest on często używany do przyspieszenia procesu przed uformowaniem np. mięsa do hamburgerów.

Dlaczego warto używać technologii Freshline® LIN-IS?

  • Wyższa i bardziej powtarzalna jakość produktu
  • Kontrola optymalnej temperatury i precyzyjne sterowanie niezawodnym wtryskiem ciekłego azotu lub CO2
  • Higieniczne, zintegrowane rozwiązanie czyszczące zapewnia większe bezpieczeństwo
  • Łatwość obsługi, możliwość sterowania lokalnego lub zdalnego 
Pobierz broszurę Freshline® LIN-IS (system do wstrzykiwania ciekłego azotu)

Dlaczego klienci wybierają nasze systemy kontroli temperatury?

Istnieje 6 głównych powodów, dla których klienci wybierają nasze rozwiązania do iniekcji kriogenicznej, w tym nasz najlepiej sprzedający się system Freshline® LIN-IS

Niezawodność

Precyzyjny, stały i powtarzalny proces chłodzenia podczas mieszania

Wydajność

Konstrukcja zapewniająca wysoką wydajność i optymalne zużycie ciekłego azotu

Higiena

Higieniczna konstrukcja i zintegrowane rozwiązanie czyszczące (CIP) skracają czas przestojów

Łatwość użytkowania

Łatwość obsługi, konserwacji i czyszczenia

Prędkość

Umożliwia szybkie obniżenie temperatury (i pozwala na przyspieszenie procesu produkcyjnego)

Elastyczność

Opcja wtrysku od dołu do szybszego i bardziej bezpośredniego chłodzenia lub wtrysku od góry do łagodniejszego oddziaływania na produkt

Freshline® LIN-IS — technologia kontroli temperatury

DOWIEDZ SIĘ, JAK SYSTEM FRESHLINE® LIN-IS POMÓGŁ ZAJMUJĄCEJ SIĘ PRZETWÓRSTWEM ŻYWNOŚCI FIRMIE DALCO ZREDUKOWAĆ STRATY PRODUKTÓW DZIĘKI PRZEJŚCIU NA SZYBKI PROCES FORMOWANIA

„Od 2007 roku system LIN-IS schładza nasze ciasta do odpowiedniej temperatury w urządzeniach mieszających i mielących. Pozwala nam to zaoszczędzić czas i zoptymalizować proces”.

S. van den Hanenberg, Dyrektor Operacyjny, Dalco Food NV

Zapytaj eksperta

“Jak wielu Klientów korzysta z systemu Freshline® LIN-IS?"
Mamy ponad 100 instalacji działających w całej Europie.

Technologia Freshline® Smart

Wejdź do świata inteligentnego mrożenia kriogenicznego. Kontroluj i optymalizuj zużycie gazu oraz proces produkcji w każdej chwili, gdziekolwiek jesteś.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Usługi spożywcze Freshline®

Dzięki ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu w zamrażaniu, chłodzeniu i pakowaniu, Air Products pomaga Klientom w tworzeniu nowych, unikalnych produktów żywnościowych, wychodząc naprzeciw konsumentom poszukującym żywności zdrowej i wygodnej w użyciu. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, służąc doradztwem technicznym na każdym etapie współpracy. Przeprowadzamy dla Państwa testy w zakładzie, oferujemy doradztwo obejmujące ocenę i optymalizację procesów, usługi analityczne i wsparcie szkoleniowe.

Dowiedz się więcej

Zastanawiasz się nad jakością i zgodnością z przepisami?

Nasze gazy i urządzenia stosowane do celów spożywczych są zgodne z odpowiednimi przepisami dotyczącymi żywności. Firma Air Products stawia na bezpieczeństwo i jakość produktów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Freshline® LIN-IS

Opcje dostarczania gazu

Dwutlenek węgla

Nasze zespoły doświadczonych ekspertów są w stanie – w oparciu o posiadaną wiedzę branżową na temat obszaru działalności klienta – zaproponować najkorzystniejsze dostawy sprężonego lub ciekłego dwutlenku węgla oraz optymalne rozwiązania technologiczne.

Azot

Azot jest ceniony zarówno jako gaz obojętny, jak również jako ciecz do chłodzenia i mrożenia. Praktycznie każda gałąź przemysłu może korzystać z jego unikatowych właściwości, by zwiększać produkcję, optymalizować wydajność i zwiększać bezpieczeństwo operacji.

Dostawy gazów ciekłych

Dostarczane cysterną do stacjonarych zbiorników kriogenicznych o różnych rozmiarach. Służymy pomocą w ustaleniu odpowiedniego rozmiaru i typu zbiornika na podstawie objętości, żądanego ciśnienia, poziomu czystości, czy natężenia przepływu.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych systemach wtrysku ciekłego azotu?

Umów się na bezpłatną konsultację z jednym z naszych ekspertów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI