Technologia NitroFAS® INCS

Inteligentny system kontroli azotu (INCS) pozwala obniżyć koszty posiadania w procesie lutowania rozpływowego

Wspierany przez personel techniczny i badawczy w Centrum Zaawansowanych Technologii Air Products, nasz globalny zespół ds. Zastosowań bada obecne technologie w połączeniu z przyszłymi procesami montażu i pakowania, które są opracowywane w celu dostosowania ich do nowej generacji układów scalonych. Dzięki tym wysiłkom możemy połączyć najnowsze osiągnięcia technologiczne z praktyczną wiedzą na temat procesów, aby pomóc w obniżeniu kosztów, poprawie kontroli procesów i podniesieniu jakości.

Technologia NitroFAS® INCS może pomóc:

  • Monitoruj poziom tlenu i automatycznie kontroluj przepływ N₂ lutowania rozpływowego za pomocą systemu zamkniętej pętli
  • Osiągnięcie większej jednolitości poziomu O₂ ppm - mniejsze wahania O₂
  • Minimalizacja całkowitego zużycia azotu przy jednoczesnym zapewnieniu procesu i jakości klienta

Gazy

Gazy Air Products, zwykle dostarczane w postaci gazowej i ciekłej, umożliwiają klientom z różnych branż poprawienie efektywności środowiskowej, jakości produktu i wydajności.

Azot

Azot jest ceniony zarówno jako gaz obojętny, jak również jako ciecz do chłodzenia i mrożenia. Praktycznie każda gałąź przemysłu może korzystać z jego unikatowych właściwości, by zwiększać produkcję, optymalizować wydajność i zwiększać bezpieczeństwo operacji.

Zapytaj eksperta

“Czy istnieje sposób na zmniejszenie i kontrolowanie ilości O₂ w moim piecu rozpływowym?”
Air Products opracował ekonomiczny system modernizacji, który może monitorować O. Poziomów ppm w strefie przepływu rozpływowego i dostosować natężenie przepływu azotu, aby utrzymać poziomy tlenu w procesie. Nasz inteligentny system sterowania azotem (INCS) został opracowany w celu utrzymania stałego stanu przepływu gazu z możliwością automatycznego zwiększania lub zmniejszania przepływu gazu w celu osiągnięcia właściwych poziomów tlenu, zapewnienia kontroli procesu i podniesienia jakości. Ogólnie rzecz biorąc, dzięki INCS możliwe jest obniżenie kosztów gazu i zwiększenie produktywności.

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół techniczny jest tutaj, aby Ci pomóc. Umów się na bezpłatną konsultację z jednym z nich!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI