Rozwiązania Freshline® do mrożenia porcji płynów i past

Produkt łatwy do podziału na porcje dla wygody użytkownika

Szukasz unikalnego sposobu na przygotowywanie wysokiej jakości mrożonych sosów lub płynów przewożonych luzem dla swoich klientów z branży gastronomicznej?

Czy obecnie zamrażasz swój produkt w postaci granulek, ale nie możesz uzyskać jednolitego rozmiaru i kształtu lub produkt przykleja się do formy albo do taśmy tunelu zamrażalniczego?

A może szukasz nowych sposobów na wprowadzenie niewielkich ilości mrożonego sosu do swoich mrożonych produktów spożywczych?

Kto powiedział, że produkty płynne lub półpłynne nie mogą być zamrażane indywidualnie w procesie IQF? Niezależnie od tego, czy chcesz tworzyć jednorodne kropelki zamrożonego płynu, granulki czy większe porcje zamrożonych cieczy płynnych i półpłynnych, mamy sprzęt i wiedzę, aby pomóc Ci to osiągnąć.

Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych rozwiązań do zamrażania kriogenicznego, ultraszybkie zamrażanie przy użyciu ciekłego azotu pozwoli uzyskać wysoką jakość zamrożonego produktu. Przekonasz się również, że nasze rozwiązania nie wymagają dużych inwestycji, a ich wydajność pozwoli na optymalne wykorzystanie azotu i obniżenie kosztów eksploatacji.

Wysokiej jakości symetryczne granulki mrożone
Dozowanie kropli płynnego preparatu spożywczego w kąpieli z ciekłego azotu
Małe płaskie mrożone krople płynnych produktów spożywczych wysokiej jakości
Dozowanie kropli preparatu na taśmę tunelu zamrażalniczego Freshline® MP
Wysoka jakość mrożonych porcji płynu lub półpłynu
Poprzez schładzanie preparatu do postaci pasty, a następnie formowanie go do pożądanego kształtu i zamrażanie

Technologia Freshline® Smart

Wejdź do świata inteligentnego mrożenia kriogenicznego. Kontroluj i optymalizuj zużycie gazu oraz proces produkcji w każdej chwili, gdziekolwiek jesteś.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Opcje dostarczania gazu

Dostawy gazów ciekłych

Dostarczane cysterną do stacjonarych zbiorników kriogenicznych o różnych rozmiarach. Służymy pomocą w ustaleniu odpowiedniego rozmiaru i typu zbiornika na podstawie objętości, żądanego ciśnienia, poziomu czystości, czy natężenia przepływu.

Azot

Azot jest ceniony zarówno jako gaz obojętny, jak również jako ciecz do chłodzenia i mrożenia. Praktycznie każda gałąź przemysłu może korzystać z jego unikatowych właściwości, by zwiększać produkcję, optymalizować wydajność i zwiększać bezpieczeństwo operacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych rozwiązań w zakresie granulowania?

Umów się na bezpłatną konsultację z jednym z naszych ekspertów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI