Zamrażarka komorowa Freshline® Batch Freezer

Szybkie mrożenie i chłodzenie partii produktów zapewniające wysoką jakość

Szukasz sposobu na wyeliminowanie wąskich gardeł w produkcji, ale nie potrzebujesz procesu ciągłego? Szukasz najszybszego sposobu na chłodzenie produktów spożywczych? Wprowadzasz na rynek nowy produkt chłodzony lub mrożony, ale nie masz pewności, jakich ilości możesz się spodziewać? A może po prostu chcesz uzyskać wyższą jakość zamrożonych produktów?

Nasza szafa mroźnicza Freshline® to szybkie i niezawodne rozwiązanie do zamrażania lub chłodzenia. Jest dostępna w dwóch rozmiarach i spełnia rygorystyczne wymagania w zakresie przygotowywania żywności metodami gotowania i schładzania (cook-chill) oraz gotowania i zamrażania (cook-freeze) w branży gastronomicznej. Jest doskonała dla przetwórców żywności, którzy potrzebują mrożenia i chłodzenia partiami.

Pobierz broszurę Szafa mroźnicza Freshline®

​Dlaczego klienci wybierają nasze szafy mroźnicze?

Prędkość

Zamraża lub schładza szybciej niż konwencjonalne zamrażarki nadmuchowe

Opłacalność

Atrakcyjne ceny, możliwość wynajmu i doskonała wydajność azotu

Łatwość użytkowania

Łatwa obsługa (dzięki zaprogramowanym recepturom), czyszczenie i konserwacja

Wielkość

Kompaktowa konstrukcja zajmuje mało miejsca

Higiena

Spełnia rygorystyczne normy dotyczące higieny i bezpieczeństwa żywności

Wysokiej jakości zamrażanie

Bardzo szybkie zamrażanie zachowuje smak, teksturę i wilgotność produktu, zapewniając wysoką jakość mrożenia

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych szaf mroźniczych?

Umów się na bezpłatną konsultację z jednym z naszych ekspertów.

Skontaktuj się z nami

Zapytaj eksperta

Jon Trembley

Kierownik ds. technologii – Zastosowania kriogeniczne

"Ciekły azot jest bardzo zimny (-196°C); czy w porównianiu zamrażalnią nadmuchową nie uszkodzi on mojego produktu?"
Nie, wręcz przeciwnie. Szybszy proces zamrażania sprawia, że woda wewnątrz produktu tworzy mniejsze kryształki lodu. Oznacza to mniej uszkodzeń ścian komórkowych oraz wyższą jakość zamrożonego produktu.

Technologia Freshline® Smart

Wejdź do świata inteligentnego mrożenia kriogenicznego. Kontroluj i optymalizuj zużycie gazu oraz proces produkcji w każdej chwili, gdziekolwiek jesteś.

Dowiedz się więcej

Usługi spożywcze Freshline®

Dzięki ponad trzydziestoletniemu doświadczeniu w zamrażaniu, chłodzeniu i pakowaniu, Air Products pomaga Klientom w tworzeniu nowych, unikalnych produktów żywnościowych, wychodząc naprzeciw konsumentom poszukującym żywności zdrowej i wygodnej w użyciu. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, służąc doradztwem technicznym na każdym etapie współpracy. Przeprowadzamy dla Państwa testy w zakładzie, oferujemy doradztwo obejmujące ocenę i optymalizację procesów, usługi analityczne i wsparcie szkoleniowe.

Dowiedz się więcej

Zastanawiasz się nad jakością i zgodnością z przepisami?

Nasze gazy i urządzenia stosowane do celów spożywczych są zgodne z odpowiednimi przepisami dotyczącymi żywności. Firma Air Products stawia na bezpieczeństwo i jakość produktów.

Dowiedz się więcej

Gazy i opcje dostarczania

Gazy firmy AirProducts, zwykle dostarczane w formie gazowej i ciekłej, umożliwiają klientom z wielu branż poprawienie efektywności środowiskowej, jakości produktu i wydajności.

Azot

Azot jest ceniony zarówno jako gaz obojętny, jak również jako ciecz do chłodzenia i mrożenia. Praktycznie każda gałąź przemysłu może korzystać z jego unikatowych właściwości, by zwiększać produkcję, optymalizować wydajność i zwiększać bezpieczeństwo operacji.

Dostawy gazów ciekłych

Dostarczane cysterną do stacjonarych zbiorników kriogenicznych o różnych rozmiarach. Służymy pomocą w ustaleniu odpowiedniego rozmiaru i typu zbiornika na podstawie objętości, żądanego ciśnienia, poziomu czystości, czy natężenia przepływu.

Masz pytania? My mamy odpowiedzi.

Skontaktuj się z nami

Centrum zasobów