System Freshline® Aroma MAP™

Ulepsz proces pakowania produktów w atmosferze modyfikowanej, stosując naturalne aromaty

System Freshline® Aroma MAP™ umożliwia wprowadzanie naturalnych aromatów, takich jak olejki eteryczne, do strumienia gazu podczas pakowania produktów w atmosferze modyfikowanej bez konieczności wydłużania procesu produkcji o kolejne etapy. Oprócz poprawy zapachu produktów, niektóre olejki eteryczne mają także właściwości antybakteryjne, które mogą umożliwić zastąpienie obecnie używanych chemicznych substancji konserwujących lub wyeliminowanie ich.

Dlaczego warto używać systemu Freshline® Aroma MAP™ ?

  • Większa satysfakcja klienta: zachowanie optymalnego smaku i aromatu żywności pakowanej
  • Rozpoznawalność marki: nadaj produktowi wyjątkowy aromat, który klienci zapamiętają
  • Przedłużony okres przydatności do spożycia: niektóre olejki eteryczne mogą wydłużyć okres przydatności do spożycia produktów
  • Większe oszczędności i mniejsze straty produktów: ograniczenie zwrotów produktów i potencjalne wydłużenie okresu przydatności do spożycia produktów (w zależności od olejku eterycznego)
  • Naturalne składniki: olejki eteryczne są produkowane z naturalnych ekstraktów roślinnych, a gazy MAP są wyodrębniane z tego samego powietrza powietrza, którym oddychamy

Uważa się, że 75% naszych emocji jest wyzwalanych przez zapach. Ponadto badania naukowe udowodniły, że ludzie więcej wspomnień tworzą przez zmysł węchu, niż dotyk, słuch, wzrok czy smak. Coraz więcej firm korzysta z marketingu sensorycznego, aby tworzyć i umacniać więzi emocjonalne z klientami. Aby wpisać się w trend naturalnych składników, przetwórcy żywności szukają obecnie naturalnych sposobów na poprawę aromatu produktów oraz naturalnych alternatyw dla chemicznych środków konserwujących.

Pobierz broszurę - System Freshline® Aroma MAP™ do pakowania żywności

Jak łatwo można dostosować to urządzenie do Twojego produktu?

To rozwiązanie można wdrożyć w 3 prostych krokach, podczas których zapewnimy naszą pomoc.

  1. Opracowanie lotnego związku aktywnego/aromatycznego: możesz użyć aromatu wykorzystywanego przez Twoją firmę lub stworzyć nowy. Przed montażem eksperci z firmy Air Products mogą pomóc Ci opracować własny związek aktywny/aromatyczny dla Twojego produktu.
  2. Wstępna kalibracja: eksperci z firmy Air Products zbudują i skalibrują Twój system Freshline® Aroma MAP™ tak, aby dozował składniki w konkretnych proporcjach odpowiednich dla użytego związku. Zapewni to powtarzalne osiąganie pożądanego efektu końcowego.
  3. Montaż i rozruch: firma Air Products pomoże przyłączyć system Freshline® Aroma MAP™ do linii pakującej w atmosferze modyfikowanej.

Pokażemy również, jak ustawić w urządzeniu Freshline® Aroma MAP™ konkretny przepływ gazu i ciśnienie wlotowe wymagane przez linię produkcyjnej.

Musisz to poczuć, aby uwierzyć!

Zamów próbkę.

Zamów próbkę

Dlaczego warto używać systemu Freshline® Aroma MAP™?

Większa satysfakcja klienta

Zachowanie optymalnego smaku i aromatu żywności pakowanej

Rozpoznawalność marki

Wybranie wyjątkowego aromatu może pomóc wyróżnić produkt na rynku

Wydłużony okres przydatności

Niektóre olejki eteryczne mogą wydłużyć okres przydatności produktu do spożycia

Większe oszczędności i mniejsze straty produktów

Poprawa aromatu produktu tuż po otwarciu opakowania może ograniczyć liczbę zwrotów

Naturalne składniki

Olejki eteryczne są produkowane z naturalnych ekstraktów roślinnych

Zapytaj eksperta

Neil Hansford

Ekspert ds. technologii żywności, Wielka Brytania

"Co należy umieścić na etykiecie?"
Oprócz stwierdzenia MAP („Pakowane w atmosferze ochronnej”) należy tylko określić „aromat”, jeśli jeszcze go nie ma.

Technologia Freshline® Smart

Wejdź do świata inteligentnego mrożenia kriogenicznego. Kontroluj i optymalizuj zużycie gazu oraz proces produkcji w każdej chwili, gdziekolwiek jesteś.

Dowiedz się więcej

Gazy i opcje dostaw

Gazy Air Products, zwykle dostarczane w postaci gazowej i ciekłej, umożliwiają klientom z różnych gałęzi przemysłu poprawę efektywności środowiskowej, jakości produktów i wydajności.

Dostawy gazów ciekłych

Dostarczane cysterną do stacjonarych zbiorników kriogenicznych o różnych rozmiarach. Służymy pomocą w ustaleniu odpowiedniego rozmiaru i typu zbiornika na podstawie objętości, żądanego ciśnienia, poziomu czystości, czy natężenia przepływu.

Butle

Tradycyjne rozwiązanie dla dostaw małych ilości gazu. W ofercie posiadamy szeroką gamę gazów i mieszanin w butlach o rozmiarach od 10 do 50 litrów, zwykle pod ciśnieniem 200 barów. Polecamy naszą innowacyjną butlę Integra® z wbudowanym regulatorem, dzięki której zaoszczędzisz na zużyciu gazu.

Usługi CryoEase®

Wygodne i ekonomiczne rozwiązanie dla średniego zapotrzebowania na gazy ciekłe. Zbiorniki CryoEase® są dostępne w różnych rozmiarach. Usługa CryoEase® upraszcza zaopatrzenie w gaz, eliminując potrzebę obsługi butli, inwentaryzację i zamawianie.

Generatory gazu

Oferujemy kompleksową ofertę bezpiecznych, niezawodnych i ekonomicznych technologii wytwarzaniu gazów na miejscu (on-site), które pomagaja klientom, dbającym o zrównoważony rozwój, obniżyć ślad węglowy, zwiększyć efektywność energetyczną, poprawić jakość produktu końcowego i poprawić efektywność środowiskową.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszego systemu Aroma MAP™?

Umów się na bezpłatną konsultację z jednym z naszych ekspertów.

Skontaktuj się z nami

CENTRUM ZASOBÓW