Perspektywy pracowników

Wyższym celem Air Products jest stworzenie firmy, w której ludzie czują, że należą do wspólnoty w pracy, a ich wkład jest rozpoznawany i ceniony; firmy, która promuje współpracę między ludźmi o różnych kulturach i pochodzeniu; firmy, która jest zaangażowana w zrównoważony rozwój i wspiera społeczności, w których działa; oraz firmy, w której nasi pracownicy chcą pracować i w której są dumni, że mogą uczestniczyć w innowacyjnym procesie rozwiązywania problemów energetycznych i środowiskowych, przed którymi stoi ludzkość.
Obejrzyj film Belong and Matter

Ana


Inżynier chemik

„Czuję się szanowana i ceniona zarówno ze względu na moje doświadczenie techniczne, jak i różnice kulturowe”.

Dołączyłam do firmy Air Products jako uczestnik programu rozwoju kariery. Możliwość poznawania różnych obszarów firmy była bardzo interesująca – i bardzo mi odpowiadała. Firma ma misję bycia najbardziej zyskownym przedsiębiorstwem w swojej branży i chcę być częścią tego osiągnięcia. Pracowałam nad projektami o wartości od 0,5 miliona do 10 milionów USD, a ciągłe wyzwania, które mi oferowano, pozwalają mi nadal rozwijać swoją karierę i przyczyniać się do sukcesu firmy. Co najważniejsze, czuję się szanowana i doceniana zarówno z powodu mojego doświadczenia technicznego, jak i różnic kulturowych.

Rafael

Rafael Paredes

Globalna doskonałość operacyjna
Master Black Belt

„Dzięki aktywnemu uczestnictwu w sieci integracji firmy Air Products mam nadzieję, że mogę pozytywnie wpłynąć na niedostatecznie reprezentowane mniejszości w miejscu pracy”.

W ciągu całej mojej kariery zawodowej zajmowałem się produkcją i operacjami przemysłowymi. W przeszłości byłem kierownikiem zakładu. Dziś zapewniam strategiczne i taktyczne wsparcie dla wszystkich regionów w przypadku dużych programów i projektów produkcyjnych. Jednym z osiągnięć, z których jestem najbardziej dumny, jest uczestnictwo w wielofunkcyjnym zespole, który wdrożył złożony projekt bezpieczeństwa, w wyniku którego uzyskaliśmy ponad 3 miliony dolarów oszczędności na całym świecie poprzez znalezienie sposobu na wydłużenie interwału kontroli zaworów nadmiarowych z 4-5 lat na 8-10 lat.

Danielle

Danielle Martin

Dyrektor zakładu

„Wspieranie rozwoju osobistego pracowników, niezależnie od poziomu doświadczenia, jest cechą charakterystyczną firmy Air Products”.

W ciągu trzech lat zdobywałam doświadczenie na różnych stanowiskach, jednocześnie rozwijając umiejętności zawodowe i realizując swoje cele z początków kariery. Podczas jednego z pierwszych zadań miałam okazję zarządzać projektem mającym na celu zmniejszenie strat argonu w jednym z naszych zakładów rozdziału powietrza. Wydawało się to być poważną odpowiedzialnością, ale wspieranie rozwoju pracowników, niezależnie od poziomu doświadczenia, jest cechą charakterystyczną Air Products. Projekt przyniósł znaczne oszczędności finansowe dla zakładu. Rozwinęłam podstawowe umiejętności, a firma odniosła korzyści dzięki zmniejszeniu strat.

Ernie

Ernie Dixon

Kierownik Projektów, GEMTE Americas Execution

„Od ponad 30 lat obserwuję znaczną poprawę warunków w miejscu pracy dla różnych pracowników. Wciąż mamy wiele możliwości usprawnień w tej dziedzinie. Moją pasję napędza uznanie przez firmę Air Products, że te możliwości istnieją i nasza chęć wprowadzania zmian”.

Moja ścieżka kariery obejmuje różne zadania związane z projektowaniem, obsługą i zarządzaniem projektami, zarówno jako indywidualny współpracownik oraz jako kierownik. Moje obecne stanowisko jest wynikiem wiedzy zdobytej podczas lat sukcesów i porażek. Największą dla mnie lekcją jest fakt, że aby osiągnąć sukces, muszę współpracować ze wszystkimi ludźmi. Uważam, że moja umiejętność pracy ze zróżnicowaną grupą ludzi w dużym stopniu przyczyniła się do rozwoju mojej kariery.

Chia-Hang

Chia Lang

Zaawansowana analityka danych IT

„Będąc pracownikiem zagranicznym w Stanach Zjednoczonych, praca i życie w zupełnie innej kulturze i środowisku stanowią wyzwanie. Z przyjemnością przyłączyłem się do firmy, w której ludzie szanują się nawzajem i troszczą o siebie. Moi koledzy to moi mentorzy, którzy pomagają mi przejść przez szok kulturowy. Podoba mi się to, że pracuję dla firmy, która nie tylko dąży do zysków, ale także ceni różnorodność i bezpieczeństwo jako rdzeń kultury firmy. Ważne było dla mnie, aby poczuć, że nie jestem obcokrajowcem, kiedy pierwszego dnia przekroczyłem próg firmy”. 

Dla specjalisty w dziedzinie analiz najbardziej frustrującą rzeczą może być poświęcenie dużej ilości zasobów na opracowanie rozwiązania, którym nikt tak naprawdę nie jest zainteresowany. Na szczęście w Air Products mogę zająć się kwestiami, które mają kluczowe znaczenie dla firmy. To ekscytujące widzieć, jak moja praca pomaga firmie w rozwiązywaniu złożonych problemów analitycznych i przekazywaniu znaczących informacji od kierownictwa, które ułatwiają rozwój i ogólny sukces. Doceniam także to, że firma jest gotowa zapewnić zasoby i możliwości dla pracowników na wszystkich poziomach ich kariery i szkolenia pracowników, które pomogą mi w dalszym pogłębianiu mojego doświadczenia i kontynuowaniu rozwoju.