HIPing

Prasowanie izostatyczne na gorąco (HIP)

Prasowanie izostatyczne na gorąco służy do eliminacji porowatości poprzez zastosowanie ciepła i ciśnienia w celu zwiększenia wytrzymałości części, ich właściwości mechanicznych i ich odporności na korozję.

Firma Air Products zapewnia serwis i dostarcza różne gazy przemysłowe do prasowania izostatycznego na gorąco, a w szczególności argon, ze względu na jego obojętność.

Nasi technolodzy są gotowi do współpracy z klientami w celu zrozumienia ich procesu HIPing i zaproponowania usprawnień mogących zoptymalizować wykorzystanie gazu oraz poprawić jakość produktów.

Pobierz broszurę o rozwiązaniach atmosferycznych do przetwórstwa metali

Gazy przemysłowe od światowego lidera

  • Światowy lider w produkcji azotu, tlenu i argonu
  • Wiodący na świecie producent i dostawca wodoru oraz helu
  • Niezawodne dostarczanie gazów przemysłowych
  • Doskonałe wyniki w zakresie terminowego zaspokajania potrzeb
  • Lider branżowy w dziedzinie bezpieczeństwa
  • Pomoc techniczna dostępna, gdy jej potrzebujesz
  • Obsługa klienta na światowym poziomie

​Rozwiązania i ekspertyza z zakresu spiekania HIPingu

Naszą mocną stroną jest przede wszystkim ekspertyza i innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów technologicznych Klienta

Wyższa jakość komponentów spiekanych metodą HIP

Rozwiązania firmy Air Products do procesu spiekania HIP zapewniają poprawę jakości produktów

Spersonalizowane rozwiązania

Dobór odpowiedniego rodzaju mieszaniny gazów prowadzi do osiągnięcia konkretnych właściwości metalurgicznych, jakości powierzchni oraz kontroli procesów

Niezawodne i bezpieczne dostawy argonu oraz wodoru

Gazy Air Products, zwykle dostarczane w postaci gazowej i ciekłej, umożliwiają Klientom poprawę efektywności środowiskowej, jakości produktów i wydajności

Wiedza techniczna

Mamy ponad 75 lat doświadczenia w projektowaniu i obsłudze instalacji gazów przemysłowych, dzięki czemu skutecznie pomagamy Klientom wybrać najlepszą opcję dostaw

Wykorzystaj nasze światowej klasy doświadczenie.

Skontaktuj się z naszym ekspertem technicznym, który pomoże w projektowaniu, wykonaniu i obsłudze systemu dostaw gazu do konkretnych zastosowań.

Dowiedz się więcej

Gazy

Gazy firmy Air Products, zwykle dostarczane w formie gazowej i ciekłej, umożliwiają klientom z wielu branż poprawę efektywności środowiskowej, jakości produktu i wydajności.

Argon

Compressed argon gas and liquid argon in a variety of purities and in various modes of supply around the world thanks to our network of storage and transfill facilities.

Wodór

Ceniony za swoje właściwości reaktywne i ochronne wodór jest wykorzystywany w wielu branżach w celu poprawy jakości, optymalizacji wydajności i obniżenia kosztów.