Paliwo rakietowe

Fachowe rozwiązania, które pomogą w odniesieniu sukcesu

Air Products dostarcza gazy przemysłowe i świadczy usługi dla przemysłu kosmicznego. Wodór i tlen mogą być stosowane jako paliwa rakietowe do startów kosmicznych. Nasi inżynierowie ds. zastosowań posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie w stosowaniu gazów w przemyśle lotniczym.
Pobierz broszurę na temat rozwiązań gazów przemysłowych dla lotnictwa

Kriogeniczna sprężarka wodoru (CHC) Air Products

Kriogeniczna sprężarka wodoru (CHC) Air Products pomaga obniżyć koszty

Opatentowana technologia tłoczenia ciekłego wodoru

System dostaw ciekłego wodoru zapewnia pełną elastyczność operacyjną dla przepływów wodoru do 3398 m3/godz. pod ciśnieniem wynoszącym do 690 bar.

Globalna sieć dostaw

Światowy lider w dostarczaniu ciekłego i sprężonego tlenu, wodoru oraz helu o różnych stopniach czystości i metodach dostawy

Bezpieczne i niezawodne dostawy gazów przemysłowych

Wielozakładowa sieć z głównymi zakładami produkcyjnymi i wtórnymi źródłami produktów w celu zachowania niezawodności dostaw

Doskonałe wyniki w zakresie terminowego zaspokajania potrzeb

Całodobowe usługi zarządzania zapasami w celu utworzenia planu uzupełniania zapasów w oparciu o bieżący i przyszły harmonogram produkcji

Lider branżowy w dziedzinie bezpieczeństwa

Naszym głównym priorytetem jest bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych społeczności

Pomoc techniczna dostępna, gdy jej potrzebujesz

Doświadczone zespoły techniczne na całym świecie zapewniają źródła dostarczania i rozwiązania technologiczne dostosowane do specjalnych potrzeb

Kontrola gazów przemysłowych

Audyty mogą obejmować kompleksową ocenę całego systemu dostarczania gazu lub elementów specyficznych dla gazu bądź urządzeń procesowych, które wykorzystują gaz.

USŁUGI DODATKOWE

Rodzaje gazów

Wodór

Ceniony za swoje właściwości reaktywne i ochronne wodór jest wykorzystywany w wielu branżach w celu poprawy jakości, optymalizacji wydajności i obniżenia kosztów.

Tlen

Oprócz zastosowania jako gaz do oddychania w zastosowaniach medycznych, jego silne właściwości utleniające przynoszą korzyści wielu gałęziom przemysłu poprzez optymalizację wydajności, obniżenie kosztów i zmniejszenie śladu węglowego w porównaniu z innymi paliwami.

Rocket

Usługi obsługi technicznej kriogenicznego układu sprężania wodoru

Inżynierowie ds. systemów zaawansowanych z firmy Air Products zapewniają pomoc techniczną i świadczą usługi w razie potrzeby.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Kontrola gazów przemysłowych

Audyty mogą obejmować kompleksową ocenę całego systemu dostarczania gazu lub elementów specyficznych dla gazu bądź urządzeń procesowych, które wykorzystują gaz.

USŁUGI DODATKOWE

CENTRUM ZASOBÓW